İtalyan Efsanesi Yeniden Türkiye’de - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top Ads

Daha fazla yazılar

logoblog

İtalyan Efsanesi Yeniden Türkiye’de

4 Haziran 2015 Perşembe
İtalyan ayakkabı devi Diadora uzun bir aradan sonra Vepa Group distribütörlüğü ile Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Bugüne kadar futbol ve tenis başta olmak üzere birçok spor dalında profesyonel ürünler sunan Diadora’nın yeni sezon koleksiyonu Mayıs ayı itibariyle birçok mağazada satışa sunulacak.

Tasarımlarıyla dünya çapında bir efsane haline gelen İtalya merkezli ayakkabı ve spor malzemeleri üreticisi Diadora, Vepa Group distribütörlüğünde yeniden Türkiye pazarına girdi. Avrupa’nın en köklü spor giyim markaları arasında yer alan Diadora, yeni sezonda özellikle sneaker modelleriyle renkli ve geniş bir koleksiyon sunmaya hazırlanıyor.

Geçmişten günümüze Bjorn Borg, Jennifer Capriati, Roberto Baggio, Zico, Tardelli, Frank Rijkaard, Marco Van Basten, Francesco Totti, Filippo Inzaghi, Daniel Guiza gibi tenis ve futbol yıldızlarının bir numaralı tercihi olan marka, günlük yaşam ayakkabıları ve spor modellerini Türk tüketicileri ile buluşturacak.

Vepa Group uluslararası markalar ve hayata geçirdiği mağaza konseptleriyle Türk perakende sektörünün köklü isimleri arasında yer alıyor. Grup, spor giyim pazarında da Türkiye’nin en tecrübeli gruplarından biri. Vepa Group, bu tecrübeyi şimdi Diadora markasına taşıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız