Ayakkabı Dünyası'ndan Yeni Sezon Defilesi - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Ayakkabı Dünyası'ndan Yeni Sezon Defilesi

24 Kasım 2015 Salı
Ayakkabı Dünyası, özgünlüğü konforla harmanlayıp hazırladığı 2015-2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu'nu Soho House Istanbul'da gerçekleştirdiği özel bir defile ile tanıttı. 


Defile öncesinde konuklarla bir araya gelen Klinik Psikolog Pınar Mermer ise; günümüzün sorunu olan stres ile başa çıkmanın yollarını, keyifli bir sunum ile paylaştı.

Ayakkabı Dünyası, sonbaharın gelmesiyle birlikte sezonun en dikkat çeken ve en kullanışlı modellerini ayakkabı tutkunlarının beğenisine sundu.

Soho House Istanbul'da düzenlenen tanıtım defilesinde, sonbaharın gizemli renkleriyle yeniden yorumlanan stilettolar; şık, feminen ve özgüven sahibi kadınların bu sezon da vazgeçilmezi olmaya aday olduğunu gösterdi. Maskülen ayakkabılar, platform topuklular, sneakerlar da defilede öne çıkan yeni sezon ürünlerinden oldu.

Ayakkabı Dünyası'nın hem klasik hem de spor çizgiye özel hazırladığı erkek koleksiyonunda loaferlar, renkli taban detaylarıyla dikkat çekerken, modern oxfordlar şık detayları beğeni topladı.

Renkleri, tasarımları ve detaylarıyla kışın en güzel yanını oluşturan botlar, sonbahar/kış 2015-16 sezonu için yeniden yorumlandı. Püsküllü, platform topuklu ve maskülen kadın botları ile barok tarzı erkek botları defileye katılanların ilgisini çekti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız