Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Galaksiler ötesi, hayatı resmeden yeni koleksiyon "Stellar"

Moda dünyasının ünlü kardeşleri Ezra + Tuba, galaksinin sonsuz güzelliğinden, ışıltılı yıldızlarından ve yaşamın oluşumundan aldıkları ilham...

Moda dünyasının ünlü kardeşleri Ezra + Tuba, galaksinin sonsuz güzelliğinden, ışıltılı yıldızlarından ve yaşamın oluşumundan aldıkları ilhamla, geleceğe yön veren, hayatın temeline inen benzersiz bir koleksiyona imza attı!

Fütüristtik çizgileri ve çağdaş yorumları ile Türk modasını dünya platformuna taşıyan Ezra + Tuba, vizyoner yaklaşımları ve benzersiz tasarımlarıyla stil dünyasına yön vermeye devam ediyor.

Her koleksiyonunda ve defilesinde fark yaratan Ezra + Tuba, yaşamın ve evrenin felsefesini resmeden yeni koleksiyonu “Stellar” ile yine benzersiz tasarımlara imza attı. Abiye elbiselerden, günlük bluz ve pantolonlara, tulumlarda göz alıcı paltolara uzanan 70 parçalık “Stellar” koleksiyonunda ünlü modacılar, yaşamın başlangıcına doğru bir yolculuğa çıkarak, süpernova ile başlayan hikayelerimizi koleksiyondaki parçalarla resmediyor. Süpernova patlaması ile hayatlarımızı ve dünyayı oluşturan parçacıkları, atomları ve elementleri tasarımlarındaki detaylarda sergileyen Ezra + Tuba, bu fikrin temelinde hepimizin köklerinin aynı yere dayandığını, dolayısı ile birbirimize ve galaksiye bağlı olduğumuzu vurguluyor.

Ezra + Tuba‘nın, hayatın, dünyanın ve galaksinin oluşum mucizesini eşsiz çizgiler ve renklerle yorumladığı “Stellar” koleksiyonu bir moda yaklaşımından öte adeta yaşamın ve galaksinin hikayesini sergileyen bir baş yapıt olarak dikkat çekiyor.

Somut, soyut kavramlara, hiçlik ve sonsuzluk duygusuna, galaksinin sınırsızlığına değinen “Stellar” koleksiyonunda yer alan her parça incelikli el işçiliği ile tasarlandı. Parlak ipeklerin, yumuşak derilerin, sıcaklığını ilk görüşte hissettiren yün dokularının ve kürk efektlerinin, kristallerin ve doğal boyaların kullanıldığı koleksiyonda, seçilen her malzeme, varlıklarımızın doğal ve göz alıcı köklerini, en natürel yaklaşımlarla yansıtıyor.

Stil dünyasında iz bırakan birbirinden çarpıcı koleksiyonlara imza atan, geleceğe yön veren fikirleri ile de ilklerin öncüsü olan Ezra + Tuba, tasarımı, estetiği kadar felsefesi ile de dikkat çeken yeni koleksiyon “Stellar” ile güçlü, modern, kendine güvenen ve enerjisi ile yıldızlar gibi parlayan kadınlara sesleniyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi