Sevgililer Günü’nde Dockers®’la şık ve rahat - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Sevgililer Günü’nde Dockers®’la şık ve rahat

14 Ocak 2016 Perşembe
Pantolon otoritesi Dockers®’ın şık ve rahat pantolonları, sevgilisinin gönlünü çalmak isteyenler için bu yıl da ideal bir giyim alternatifi. Sevgililer Günü’nde giyim seçimlerinize Dockers®’ı dahil ederek, kendinizi romantizmin akışına kaptırabilirsiniz. Dockers®’ın slim fit pantolonları, kesimleriyle harika görünmenizi sağlayacak, streç kumaşları ve renk alternatifleriyle her ortama ayak uyduracak.

Sevgililer Günü’nde, sabahtan akşama uzanacak uzun bir gün planlıyor olabilirsiniz. İster gündüz vakti başbaşa bir pikniğe, isterse akşam şık bir yemeğe gidilsin, her ortama rahatça ayak uydurabilecek Dockers®’larla o gün çok rahat edeceksiniz. Üstelik özgüvenli ve şık duruşunuzla sevdiğinizin kalbini bir kez daha çalacaksınız.

Hem şıklık hem de hareket kabiliyeti sağlayan Extra Slim fit, bu özel gün için ideal olabilir. Slim fit pantolonlar içinde bir türlü rahat edemeyenlerdenseniz, bu sefer Dockers®’ın streç modellerini de seçebilirsiniz. Çoğunlukla jean giyiyorsanız fakat o gün biraz daha şık olmak istiyorsanız, Skinny Tapered fit ile alıştığınız rahatlığı her an yaşayabilirsiniz. Dockers®’ın harika renk ve dokuları size farklı kombinlere imkan veren seçenekler sunacak, böylece içinizdeki yaratıcılığı dilediğinizce ortaya çıkarabileceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız