Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

​Geleneksel Soo be Star’ları Yarışması Başlıyor!

Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda anlayışıyla yola çıkan Soo be, geleneksel hale dönüşen “Soo be Stars” yarışmasıyla yepyeni star...


Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda anlayışıyla yola çıkan Soo be, geleneksel hale dönüşen “Soo be Stars” yarışmasıyla yepyeni star’larını arıyor.


Yaratıcı ve eğlenceli tasarımları ile ne istediğini bilen, stil sahibi çocukların markası Soo be’nin, yeni yarışmasını kazanan 5 çocuk, yeni sezon ve reklam çekimlerinde profesyonel olarak modellik yapacak. Kazananlar, bu yılın Soo be Star’ları yarışma sonucunda ayrıca 1.000 TL değerinde hediye çeki ve yıl boyunca yapacakları alışverişlerinde geçerli olan %25 indirimli Soo be Star özel kartına da sahip olacak.

Yarışmaya katılan tüm çocuklar ise Soo be’den yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanabilecekleri 25 TL değerinde indirim çeki kazanacaklar.


Yarışmaya Katılmak Çok Kolay
Soo be Stars yarışmasına katılmak isteyen annelerin yapması gereken tek şey ise 1-10 yaş arasındaki çocuğunun kendisine ait en iyi kombinini gösteren fotoğrafını, 3 Mart 2016 Perşembe gününe kadar, isim-soyisim ve instagram hesabıyla birlikte hi@soobe.com.tr adresine göndermek!

Türkiye’nin en çok sevilen ve takip edilen dört bloggerının (@melinasmom, @zetoooooo, @halelarisa ve @ollaluna) ve tasarımcı Hakan Engin’in jüriliği ile seçilecek ‘5 en iyi kombin sahibi çocuk’, bu yılın Soo be Star’ları olacak.

Kendilerini moda, eğlence ve yaratıcılıkla ifade eden çocukların da yeteneklerini gösterebilecekleri Soo be Stars, hem katılanların hem de modanın kazanacağı eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir yarışma olacak.

Soo be Hakkında:Soo be, moda, eğlence ve yaratıcılığın birleştiği, 0-10 yaş arası çocukların kendi stillerini bulacakları, kendilerini ifade edebilecekleri bir dünya yaratma hedefiyle yola çıktı. İçinde tiyatro, müzik, oyun ve sürekli canlı performanslar olan, önce çocuklar düşünülerek yaratılmış ilk ve tek mağazacılık konseptiyle, Dünya çocuk modasının öncü markası olarak yeniden tasarlandı. Soo be, 0-10 yaş grubu çocuklar için tekstilden aksesuar ve oyuncaklara kadar taşıdığı farklı temalarla, sezon boyunca yenilenen ve trendleri takip eden koleksiyonlarıyla stil sahibi çocukların markası…

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi