'Festival' konseptiyle sezona merhaba diyor - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

'Festival' konseptiyle sezona merhaba diyor

8 Mart 2016 Salı
Penti kadınları tatilden önce Penti’de! Uygun fiyatları ve çeşitliliğiyle her kadına güneş açtıran plaj koleksiyonu bu sezon daha da iddialı! Geçtiğimiz sezon ‘yok satan’ Penti Plaj Koleksiyonu, bu sezon çok daha geniş, renkli ve farklı.

6 farklı konseptten oluşan Penti Plaj Koleksiyonu, yaz heyecanını ikiye katlıyor! Penti, tüm dünyada herkesin takip ettiği ve kendi modasını yarattığı müzik festivallerine gönderme yapan “Festival” konseptiyle nisan ayında sezona merhaba diyor. Soft renklerden, el yapımı kroşelerden ve dantellerden oluşan festival konseptinin ardından “Bohemian” konseptiyle havayı sıcaklaştıracak olan Penti, bu konseptle hem şık hem de bohem kadınlara hitap edecek. Geometrik baskılar, seksi detaylar ve farklı modelleriyle plajlarda bohem bir rüzgar esecek.


Slogan baskılı, şeker renkli, eğlenceli, cıvıl cıvıl “Candy Pop”, Küba ve Fas seramiklerinin hayat verdiği “Morocco”, her sene koleksiyonun ve plajların olmazsa olması “Hot” ve gençlerin gözdesi olacak “Penti Young” 2016 yazını akıllara kazıyacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız