Klasik tarzından ödün vermeyen erkeklerin tercihi - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Klasik tarzından ödün vermeyen erkeklerin tercihi

13 Nisan 2016 Çarşamba

Dünyanın en yumuşak ayakkabısı Joya, modaya yön veren modelleriyle şıklığı ayaklara taşırken, vücut sağlığını da koruyor. Klasik tarzından ödün vermeyenler için düşünülmüş ayakkabı modelleri, rahat kullanımı ile erkeklerin gerçek favorisi oluyor

Ayakkabılar erkekler için hem rahatlık hem de görünüm açısından her geçen gün daha fazla önem taşıyor. Kıyafetlerini en güzel şekilde tamamlamak isteyen erkekler, şık modellerin yanı sıra sağlıklı olmasına da dikkat ediyor.

Sağlıklı ayakkabı segmentinde dünya lideri Joya’nın antibakteriyel, ortopedik ve nefes alabilir özelliğe sahip modelleriyle artık erkekler de modaya uyuyor. Son gelişmiş teknolojilerle üretilen Joya ayakkabıların, klasik modelleri şıklığı ve rahatlığıyla erkeklerin beğenisini topluyor.

Joya’nın nefes alabilir iç taban, antibakteriyel ve ortopedik özelliği bulunan ayakkabıları, yumuşak özel orta tabanı sayesinde ayağı destekleyerek, sırt, eklem, topuk ve ön ayak problemlerini gidermeye de yardımcı oluyor. İster ofiste ister dışarıda rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan Joya, klasik tarzından ödün vermeyen erkeklerin tercihi oluyor.

İnsan sağlığına pozitif etkileri birçok bağımsız kurum tarafından onaylandığı gibi AGR Almanya ve İsviçre Federal Teknoloji Enstitüsü (ETH) tarafından da kanıtlanan ve uzmanların da önerdiği Joya’nın, patentli teknolojisi olan yumuşak özel orta tabanı, ayağı destekleyerek, sırt, eklem, topuk ve ön ayak problemlerini gidermeyi sağlıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız