Bayramda Sahiller Renklenecek - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Bayramda Sahiller Renklenecek

24 Haziran 2016 Cuma
Dagi yepyeni 2016 plaj koleksiyonu ile sahillerde bayram havası estirecek. Farklı renk ve desenlerdeki bikini ve mayoların yanı sıra tamamlayıcı plaj elbiseleri kadınların bayram tatili çantalarının vazgeçilmezi olacak.

Plajlarda göz alıcı bir güzelliğe sahip olmak artık daha kolay. Türkiye’nin önde gelen hazır giyim markalarından Dagi, yaz sezonunun gelmesiyle hareketlenen sahilleri zengin plaj koleksiyonuyla renklendiriyor. Bu yaz kadınlar, Dagi’nin göz alıcı modelleriyle üzerlerinde taşıyacakları şıklığı modern ve çarpıcı plaj aksesuarları ile de tamamlayacak.

Geniş renk yelpazesiyle göz dolduruyor
Dagi’nin 2016 plaj koleksiyonunda bulunan mayo, mayokini ve bikiniler geniş renk yelpazesiyle yazın tüm sıcaklığı ve enerjisini plajlara getiriyor. Modern tasarımlarıyla dikkat çeken modeller sımsıcak turuncu, egzotik yeşil veya dinlendirici mavi gibi farklı renklerdeki tonlarıyla kadınların bir numaralı tercihi olacak. Bununla birlikte Dagi tercihini daha sade model ve renklerden yana kullananları da unutmuyor. 2016 plaj koleksiyonunda yer alan siyah ve beyaz renklerin hakim olduğu geleneksel modeller ise ince taş ve süsleme detaylarıyla dikkatleri çekiyor.

Şıklığın tamamlayıcısı plaj aksesuarları
Dagi, 2016 plaj koleksiyonunun tamamlayıcı aksesuarlarıyla kadınları deniz ya da havuz kenarına giderken giyecek seçme derdinden kurtarıyor. Yaz esintisini tende hissettirecek Şifon plaj elbiseleri, pareolar plaj elbiseleri, pareolar ve pareo pantolonları rahatlık ve şıklığı aynı anda yaşatıyor. Seçilen desene uygun plaj kıyafet seçeneği ile Dagi, daha canlı bir yaz geçirmek isteyenlerin tercihi olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız