Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Yazın “Olmazsa Olmaz”ı Kaftanlar

Dünyaca ünlü markaların en özel tasarımlarını bir araya getiren Vakko Mare, bu sezon sahillerin yanı sıra sokak modasının da vazgeçilmezi ol...

Dünyaca ünlü markaların en özel tasarımlarını bir araya getiren Vakko Mare, bu sezon sahillerin yanı sıra sokak modasının da vazgeçilmezi olan kaftanları zengin bir koleksiyonla modaseverlerle buluşturuyor. 

Deniz kenarından akşamüstü partilerine uzanan birçok farklı stilin tamamlayıcısı kaftanlar, yaz şıklığınızın anahtar parçası olacak...

Bu yazın en çarpıcı parçası kaftanlar, Vakko Mare’nin dünyaca ünlü markaların en özel tasarımlarından oluşan koleksiyonunda stil tutkunlarıyla buluşuyor. Yalnızca sahillerde değil, akşamüstü partilerinde, ofiste ya da hafta sonu gezilerinde benzersiz bir şıklık yaratan kaftanlar, yaz sezonunda imza bir görünümün anahtar parçası olarak öne çıkıyor.

Vakko Mare’nin zengin kaftan koleksiyonunda yer alan Mara Hoffman ve Lotta Stensson’da desenler ve renkler öne çıkarken, Adriana Degreas ve TAJ gündelik hayatta gündüzleri bikini, akşamları jean short üzerine giyilebilen modern ve yalın tasarımları ile tercih ediliyor. Marie France Van Damme’ın zarif kaftanları ise gece şıklığına uygun ipek üzerine işlemeleriyle dikkat çekiyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi