Yazın “Olmazsa Olmaz”ı Kaftanlar - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Yazın “Olmazsa Olmaz”ı Kaftanlar

4 Temmuz 2016 Pazartesi
Dünyaca ünlü markaların en özel tasarımlarını bir araya getiren Vakko Mare, bu sezon sahillerin yanı sıra sokak modasının da vazgeçilmezi olan kaftanları zengin bir koleksiyonla modaseverlerle buluşturuyor. 

Deniz kenarından akşamüstü partilerine uzanan birçok farklı stilin tamamlayıcısı kaftanlar, yaz şıklığınızın anahtar parçası olacak...

Bu yazın en çarpıcı parçası kaftanlar, Vakko Mare’nin dünyaca ünlü markaların en özel tasarımlarından oluşan koleksiyonunda stil tutkunlarıyla buluşuyor. Yalnızca sahillerde değil, akşamüstü partilerinde, ofiste ya da hafta sonu gezilerinde benzersiz bir şıklık yaratan kaftanlar, yaz sezonunda imza bir görünümün anahtar parçası olarak öne çıkıyor.

Vakko Mare’nin zengin kaftan koleksiyonunda yer alan Mara Hoffman ve Lotta Stensson’da desenler ve renkler öne çıkarken, Adriana Degreas ve TAJ gündelik hayatta gündüzleri bikini, akşamları jean short üzerine giyilebilen modern ve yalın tasarımları ile tercih ediliyor. Marie France Van Damme’ın zarif kaftanları ise gece şıklığına uygun ipek üzerine işlemeleriyle dikkat çekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız