Bu yaz sahiller güvende! - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Bu yaz sahiller güvende!

6 Haziran 2016 Pazartesi

Televizyon tarihinin unutulmaz dizilerinden Sahil Güvenlik’te (Baywatch) ikon haline gelen, 90’lı yılların pop kültürünün sembollerinden biri olmasının yanında en tanınan mayolar arasında ilk sırada yer alan efsane mayo, Simple For You ile geri döndü. Üstelik çok eğlenceli sloganlarla!

2016 yılında İstanbul’da kurulan mayo markası Simple For You, televizyon tarihinin unutulmaz dizisi Sahil Güvenlik kızlarının sportif ve çarpıcı stilini sloganlarla birleştirdiği 2016 yaz koleksiyonuyla bu yaz sahillerde efsane olacak. Simple For You, Ananas adını verdiği sloganlı sahil güvenlik mayoları serisi ile hem ikonik hem de sıra dışı bir görünüm vadediyor.


Sadeliği yenilikçi dokunuşlarıyla farklılaştıran ve her bir slogandan sadece 40 adet üreten Simple For You, bacak boyunu uzun gösteren derin kesimleri, vücudu saran kalıpları, İtalya’dan gelen özel kumaşı ve dikkat çekici sloganları ile fark yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak. Hayattaki basit şeylerden zevk almayı misyon haline getiren Simple For You, sınırlı sayıda üretilen mayoları ile farklılıktan ödün vermiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız