Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Yaz sıcaklarına çözüm Under Armour'dan

Dünyanın önde gelen performans giyim, ayakkabı ve aksesuar markası Under Armour, NASA teknolojisini kıyafetlerine uyarlıyor ve üst düzey tek...

Dünyanın önde gelen performans giyim, ayakkabı ve aksesuar markası Under Armour, NASA teknolojisini kıyafetlerine uyarlıyor ve üst düzey teknoloji ile üretilen CoolSwitch ürünleriyle sıcak havalarda sporcuların bir numaralı kurtarıcısı oluyor. Üstün teknolojisi ve benzersiz yapısıyla CoolSwitch teknolojili ürünler, ısıdan etkilenmeden en yüksek performansa ulaşmanın anahtarı oluyor.

Under Armour’ın en çok öne çıkan teknolojilerinden olan “CoolSwitch” sporculara onları zirveye taşıyacak bir performans vadediyor. CoolSwitch teknolojisiyle üretilen tekstil ürünleri, bütün vücudu kapsayacak bir serinlik etkisi yaratmayı ve sıcak havalarda sporcuların performansını en üst düzeye çıkarmayı başarıyor.

CoolSwitch teknolojisi, Under Armour’ın üstün inovatif üretim anlayışını kanıtlıyor. Benzerlerinin ötesinde bir teknolojiyle üretilen CoolSwitch teknolojili Under Armour ürünleri 3 aşamalı benzersiz bir serinletme sistemi sunuyor.

Üç bileşenden oluşan CoolSwitch soğutma sisteminde üç ayrı bileşen birbiriyle koordineli çalışıyor ve benzerlerinin çok ötesinde bir etki sağlıyor. CoolSwitch teknolojisinde her bileşen spesifik bir amaca hizmet ediyor. İlk soğuma bileşeni ısının tenden anında uzaklaştırılmasını ve anlık serinlik hissi elde edilmesini sağlıyor. İkinci bileşen ise terlemeyle aktive oluyor; bu bileşen sporcu terlemeye başladığı anda vücudun kendi serinleme mekanizmasını harekete geçiriyor. CoolSwitch’in yapısında bulunan diğer bir bileşen ise NASA’nın uzay giysilerinde kullandığı malzemenin aynısı; bileşenin yapısında bulunan kristaller sayesinde ısı anında absorbe ediliyor.

Bu 3 teknolojinin mükemmel birlikteliğinden doğan CoolSwitch ürünleri, sıcak havalarda en iyiye ulaşmayı hedefleyen sporcuların bir numaralı tercihi oluyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi