Catherine Osti Paris tasarım kol manşetleri - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Catherine Osti Paris tasarım kol manşetleri

15 Eylül 2017 Cuma
Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen moda tasarımcılarının koleksiyonlarını aynı çatı altında tüketicilerle buluşturan Gizia GATE, aksesuar ve çantada her sezon tasarımları ve kalitesiyle fark yaratan dünyanın sayılı noktalarında satışa sunulan global marka işbirlikleriyle, moda tutkunlarını şaşırtacak özel sürprizler sunuyor.

GATE’in yepyeni aksesuar markası Paris’ten; Catherine Osti

Stilini akımlara değil kendi kişiliğine göre şekillendiren kadınlara Gate’in harika bir haberi var.

Fransa’nın ünlü aksesuar markası Catherine Osti Paris, şiirsellik ve mükemmellik anlayışına dayanan kol manşetleri koleksiyonunu Gizia GATE’de satışa sunuyor. Stilinize farklı bir yorum getirecek Fransız kol manşetleri nakış, pilise gibi el işçiliği ile özel tasarımlar olarak üretiliyor.

Cécile Henri, Lemarie, Lesage , Lognon gibi bazı Fransız lüks moda evleri ile işbirliği yaparak Couture koleksiyon sunan Catherine Osti, benzersiz bir stil, el emeği ve farklı karakterlerdeki kol manşetleriyle Türkiye’de ilk kez Nişantaşı GATE’de tüketiciyle buluşuyor.

Sezonun en hit tasarımlarını bir arada görebileceğiniz Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’ndeki GATE’de, göz alıcı parçalar, ayakkabı, çanta, aksesuar ve özgün takı tasarımları uluslararası mağazacılık standartlarında VIP bir servis hizmetiyle sunuluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız