Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Hayatın akışında özünü koruyan renkler

İrlanda‘da yaşayan UMIT KUTLUK Türkiye’deki ilk defilesini Mercedez-Benz Fashion Week Istanbul'da hayatın akışında özünü koruyan, renkle...

İrlanda‘da yaşayan UMIT KUTLUK Türkiye’deki ilk defilesini Mercedez-Benz Fashion Week Istanbul'da hayatın akışında özünü koruyan, renklerini muhafaza eden kadından ilham alarak tasarladığı 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile sundu.

Koleksiyon hikayesinde içte, doğada canlanma ve kendi özünü bulma temaları üzerinden yola çıkan UMIT KUTLUK, 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda kadınların iç dünyasına dönüşünü ve özgürlüklerini vurguluyor. Tasarımlarında çokça kullandığı çiçek ve kuş detayları ise doğadaki özgürlüğü ve canlılığı simgeliyor.

50 parça ve 30 looktan oluşan koleksiyonda, ipek krepler, şifonlar, organze ve saten kumaşlar üzerine özenle işlenmiş nakış aplikeler, boncuklar ve tek tek elde işlenmiş tüyler ön plana cıkıyor.

Koleksiyonda ana olarak beyaz, krem, pembe, pembe tonları, sarı ve mavi renklerin kullanıldığı görülüyor. Dikkatlice kullanılmış renk geçişleri ve kumaş seçimleri tasarımları özel kılıyor. Özgün çizgiye sahip elbise, pantalon, bluz, gömlek ve tulumlardan oluşan koleksiyonda değişik formlarda ayrılmış kol ve yakalar kıyafetlere aksesuar niteliğinde kombin olanağı ve özgür hareket imkanı sağlıyor. Kumaşların kendi yapısına uygun kesimler ve tasarımlar, elbiselere doğal akış imkanı veriyor.


UMIT KUTLUK’un Mercedez-Benz Fashion Week Istanbul'da sunduğu defilesinde makyaj MAC, saç WELLA, müzik Redbull ve defile alanında koleksiyona uygun olarak hazırlanan koku MG International Fragrance Company sponsorluğunda gerçekleştirdi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe