Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Giyilebilir teknolojinin en şık ürünleri

Türk mücevherat sektörünün lider kuruluşu Atasay, mücevher ve teknolojiyi ‘Smart Jewelry’ ve ‘Smart Business’ta buluşturdu. Kadın ve erkek...

Türk mücevherat sektörünün lider kuruluşu Atasay, mücevher ve teknolojiyi ‘Smart Jewelry’ ve ‘Smart Business’ta buluşturdu. Kadın ve erkekler için tasarlanan ürünlerle giyilebilir teknoloji alanına iddialı bir giriş yapan Atasay iki farklı kategoride geliştirdiği ürünlerde teknolojiyi şıklıkla birleştiriyor.
Mücevherat sektöründe 75 yılı geride bırakan Atasay, özgün mücevher tasarımlarını teknolojiyle buluşturarak “Smart Jewelry” ve “Smart Business”ı kadın ve erkeklerin beğenisine sundu. Kişiye özel video ve görsellerin yüklenebildiği Smart Jewelry ürünleri çok sayıda farklı tasarımdan oluşan kolye, bileklik, yüzükten oluşuyor. Giyilebilir teknolojiyi hem erkekler hem de kadınlar için daha özel hale getiren Smart Business ise kartvizit tanımlı kol düğmeleri ve yüzüklerle mücevherat sektörüne ilham vermeye devam ediyor.

Giyilebilir teknolojiye yönelik talebin her geçen gün arttığını belirten Atasay CEO’su Atasay Kamer, bu anlamda mücevher tasarımlarının en göze çarpan ürünler arasında yer aldığını söyledi. Kamer, “Atasay olarak son yıllarda giyilebilir teknolojiye olan ilginin artış gösterdiğini gözlemiyoruz. Bu anlamda bu alana trendleri de takip ederek Smart Jewelry ve Smart Business’la hızlı bir giriş yaptık. Giyilebilir teknolojiler, gelecekte hepimizin alışkanlıklarını kökten değiştirecek. Smart Jewelry ve Smart Business, akıllı özelliklerinin yanı sıra şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. Sürekli yeniliklerle tüketicisini şaşırtan ve ‘Lovemark’ olan markamızın, tüketicilere karşı bir sorumluluğu olduğunu düşünüyoruz. Amacımız, giyilebilir teknolojide lüks ve stil sahibi bir dokunuş yaratmak ve bunu sürdürülebilir hale getirmek” diye konuştu.


İş hayatında fark yaratacak ve zaman kazandıracak tasarımlar
Atasay, bu yıl Mart ayında görücüye çıkardığı akıllı mücevher tasarımlarını, “Smart Jewelry” ve ‘‘Smart Business’’ olmak üzere iki kategoride sunuyor. Kadınlara yönelik ürünler sunan Smart Jewelry, kişiye özel mesaj, video ve görsel barındıran kolye, bileklik ve yüzük tasarımlarından oluşurken; Smart Business koleksiyonu ise iş hayatına yönelik kişiye özel kartvizit bilgilerinin yer alacağı ve basılı kartvizitleri taşıma zorunluluğunu ortadan kaldıran kol düğmesi ve yüzük tasarımlarından oluşuyor. ‘‘Smart Business’’ ürünlerine tanımlanan kartvizit bilgileri, NFC teknolojili bir cihaza okutulduğunda bilgiler otomatik olarak karşı tarafın telefonuna kaydediliyor. Böylelikle işadamları ve işkadınları hem zamandan tasarruf ediyor hem de şıklığıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi