Mısır Pamuğu İle Sıcak Yaza Serin Dokunuş - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Mısır Pamuğu İle Sıcak Yaza Serin Dokunuş

26 Ağustos 2016 Cuma
Erkek giyimde kalite ve ustalığın imzası Abdullah Kiğılı Exclusive Cut’ın zengin t-shirt koleksiyonu erkeklere yaz boyu konfor sunuyor. İtalya’da Mısır pamuğundan üretilen t-shirtler özel dokusu ile yaza özgün ve asil bir stil kazandırıyor.

Abdullah Kiğılı t-shirt’ler, bu yaz casual giyinmeyi tercih eden erkeklerin üzerlerinden çıkarmak istemeyecekleri alternatifler oluyor. Dünyanın en değerli pamuğu olan Mısır pamuğundan İtalya’da üretilen t-shirt’ler, dayanıklı yapıları ve ince dokuları ile bu yaz erkeklerin gardırobunun en beğenilen parçası olmaya aday.

Yumuşak yapısı ile tende ipeksi bir his bırakan t-shirt’ler, aynı zamanda serin tutan kumaşı ile ferah bir yaz geçirmenizi sağlıyor.

Dünyanın en ünlü kumaş üreticilerinden seçimlerini yapan Abdullah Kiğılı t-shirt koleksiyonu, canlı renkleri ve kendinden desenli kumaşlarıyla yaza hareket katıyor. Şehirli erkeğin iş ve günlük yaşamda aradığı şıklığı, desen ve renkleri ile sağlıyor. Polo yaka t-shirt’ler, iş hayatında, hafta sonu ve tatillerde tüm kombinlerin tamamlayıcısı oluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız