Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Sonbahar için gardırobunuzda yer açın, yazlıkları elden çıkarın

Yaz henüz tam olarak bitmedi, ancak sonbahar da kendini hissettirmeye başladı. Değişken havalarda ne giyeceğine karar vermek için gardıropla...

Yaz henüz tam olarak bitmedi, ancak sonbahar da kendini hissettirmeye başladı. Değişken havalarda ne giyeceğine karar vermek için gardıroplarda bir düzenleme gerektiği kesin. Çözüm ise, hem yeni hem de ikinci el modanın Türkiye’deki en büyük platformu Modacruz! 

Yüzbinlerce modasever kadın gibi bu aralar siz de sonbahar için gardırobunuzda yer açmak ve yazlıklarınızı elden çıkartmak için Modacruz’u ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden şık sonbaharlık parçalara ise yüzde 90’lara varan fiyat avantajı ile ulaşabilirsiniz.

Modasever kadınların gündeminde bu aralar en önemli konu mevsim geçişleri. Değişken havalarda tarzını koruyabilmek için artık mevsimi geçen yazlıkları göz önünden kaldırıp, hafif sonbahar parçalarına yer açmak gerekiyor. Bu hazırlıkları yaparken Modacruz’u ziyaret edebilirsiniz. Hem özenerek aldığınız ama bir daha giymeyeceğini düşündüğünüz parçaları nakde çevirebilir hem de sonbahar gardırobunuza yüzde 90’lara varan fiyat avantajı ile yeni kıyafetler ekleyebilirsiniz.

Yeni&İkinci El alışveriş ve moda platformu Modacruz’da ayrıca sezonda bulamadığınız ya da almak isteyip bir türlü alamadığınız o harika yazlık parçalara da uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Tatilini sonbahara bırakan ya da karanlık günler gelmeden son bir kez kendini plajlara atmak isteyenler de Modacurz kadınlarının birbirinden şık gardıroplarına göz atabilir.

Modacruz, paylaşım ekonomisinin sunduğu tasarruf keyfine ortak olmak isteyen yüzbinlerce modasever kadını buluşturuyor. Birbirinden şık ve özel kıyafetlere hızlı ve kolay erişmek için siz de bu adrese gelebilir, mevsim geçişlerine Modacruz ile meydan okuyabilirsiniz!

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi