Sonbaharın serinliğinde kalbiniz ve ayaklarınız ısınacak - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Sonbaharın serinliğinde kalbiniz ve ayaklarınız ısınacak

30 Ağustos 2016 Salı
Outdoor modasını yaratan Columbia Sonbahar- Kış sezonu için hazırlanan birbirinden şık ve stil sahibi ürünleri ile Sonbaharın serin günlerinde hem kalbinizi hem ayaklarınızı ısıtacak.

Columbia patentli en son teknoloji ile üretilen özel Outdry teknolojisine sahip su geçirmez ayakkabı ve botlar ister şehirde ister açık hava aktivitelerinde sonbaharın tadını çıkarmak isteyenlerin gözde ürünü olacak.

Devrim yaratan teknolojileri ile Outdoor sektörünün öncü markası Columbia’nın Outdry teknolojisine sahip ayakkabıları tek parça olarak üretilmesi, hava alma özelliğine sahip katmanı ve gelişmiş izolasyon yapısıyla dikkat çekiyor. Mutlak su geçirmez özelliği olan katmanın dış kumaşa doğrudan ısıtılarak birleştirilmesiyle su geçirmeyen tasarımlar, hafif yapısıyla performansı ve konforu arttırıyor.

Su geçirmeyen ve hava alan yapısıyla performansı arttıran Columbia ayakkabı ve botlar, aynı zamanda farklı zeminlerde üstün tutuş özelliği sunan Omni-grip teknolojisinin dışında darbe emici ve hafif tabanıyla göz dolduruyor. Outdry teknolojisi yeni sezonda Sonbaharın doğadaki yansımalarını gözlemleyeceğiniz maceralarda ve şehir hayatında vazgeçilmeziniz olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız