Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Tommy Hilfiger Yeni Marka Elçisi Gigi Hadid Oldu!

Tommy Hilfiger Sonbahar 2016 saat koleksiyonu, 1920’lerde bir transatlantiğin limana varan yolculuğundan ilham alıyor. Markanın ruhunun taçl...

Tommy Hilfiger Sonbahar 2016 saat koleksiyonu, 1920’lerde bir transatlantiğin limana varan yolculuğundan ilham alıyor. Markanın ruhunun taçlandırdığı yeni sezon koleksiyonunda, yepyeni bir bakış açısıyla “zamandan bağımsız gelenekler” ve “mirasın eşsiz parçaları” yeniden yorumlanıyor.

Tüm dünya tarafından tanınan süpermodel Gigi Hadid, Tommy Hilfiger kadın koleksiyonunun yeni marka temsilcisi oldu.

“Sosyal süpermodel” olarak isim yapan Hadid, 21. yüzyılda modellik dünyasını yeniden biçimlendirmesiyle ve süpermodelliğin bin yıllık kültürünü yeniden şekillendirmesiyle itibar görüyor. Sosyal medya kanalları aracılığıyla dünya çapında geniş kitlelere ulaşan Hadid, her kıtadan hayranlarıyla bağlantı kurarken, yalnızca kendi Instagram hesabında 9,8 milyondan fazla takipçisiyle moda dünyasının zirvesinde yerini alıyor. Bugüne kadar Vogue, Harper’s Bazaar, Elle… gibi birçok derginin kapağında yer almasının yanı sıra kliplerde ve dünya çapındaki çeşitli televizyon programlarının aranan yüzü haline geldi!

Sonbahar 2016 sezonu için Tommy ve Gigi ortak çalışmasıyla oluşturulan koleksiyon, Gigi’nin kendine özgü karakterini yansıtan, denizci üniformalarından ilham alan saat modelleri sunuyor. Saat&Saat Türkiye’ye bu koleksiyonun en can alıcı 2 parçasını getiriyor!

Reklam kampanyası Tommy Hilfiger ve Hadid’in kendi sosyal medya kanallarında yer alacağı gibi, dünya çapında dergi, gazete, dijital ve açıkhava mecralarında da bu kampanya yer alacak.

Tommy Hilfiger ile olan ortaklığı ile ilgili Hadid: “ Bütün hayatım boyunca bu markayı çok sevdim…” dedi. “Her zaman içinde yer almak istediğim kampanyaları vardı ve bu yüzden şimdi içinde bulunmak çok eğlenceli. Bir Tommy çekiminden beklediğim her şey, setteki enerjide vardı. Sizin kampanyaya bakarken hissettiğiniz şeylerle bizim çekimdeki hislerimiz tamamen aynı, EĞLENCELİ ve HEYECAN VERİCİ.”

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi