Fantasy Bra ‘yı bu sene podyumda Jasmine Tookes taşıyacak - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Fantasy Bra ‘yı bu sene podyumda Jasmine Tookes taşıyacak

28 Ekim 2016 Cuma
Her sene Victoria’s Secret meleklerinden birinin giyme şansını yakaladığı mücevherlerle süslü muhteşem Fantasy Bra ‘yı bu sene podyumda Jasmine Tookes taşıyacak.

-3 milyon dolar değerindeki 2016 Bright Night Fantasy Bra, Eddie Bargo tarafından AW Mauzannar mücevherleriyle sadece Victoria’s Secret’a özel el işçiliğiyle tasarlandı. .

-Victoria’s Secret meleği Jasmine Tookes defilenin ‘’Bright Night Angel’’ bölümünde bu muhteşem Fantasy Bra’yı taşıyan model olacak.

-Bright Night Fantasy Bra yaklaşık 700 saatlik bir ekip çalışması ve toplamda 9000 adet değerli taşın bir araya gelmesiyle oluşturuldu.

-18 ayar altın yatağında pırlanta ve zümrütlerle bezeli bu özel sütyen 450 karat ağırlığında. Sütyenin kalıbı yeni koleksiyonda yer alan Beautiful by Victoria’s Secret push-up modelinden alınıyor.

-Önceki şovlarda özel tasarım Fantasy Bra’yı Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Miranda Kerr, Gisele Bundchen, Heidi Klum, Tyra Banks ve daha bir çok melek giydi.

-Victoria’s Secret, iç çamaşırı, spor ve güzellik ürünlerinde parekende sektörünün lider markalarından biri olarak modern modadan ilham alan koleksiyonlar, prestijli kokular ve vücut bakım ürünleri üretmektedir. Her sene izleyicileriyle buluşturduğu dünyanın en ünlü moda şovunda birbirinden değerli süper modeller yer almaktadır. Limited Brands bünyesinde bulunan Victoria’s Secret’ın dünyanın her yerinde 1000’den fazla mağazası ve VictoriasSecret.com sitesiyle müşterilerine her yerde her zaman alışveriş keyfini sunuyor.

-Eddie Borgo Victoria’s Secret Bright Night Fantasy Bra’nın tasarımcısı. New York’lu aksesuar tasarımcısı ikonik mücevherler ve el çantaları yaratmasıyla ve lüksün akıllarımızdaki yerini yeniden tanımlamasıyla tanınmaktadır.

-AW Mauzannar Bright Night Fantasy Bra’nın mücevherlerini el yapımı olarak tasarlayan firmadır. Bu muhteşem sütyenin mücevher tasarımcısı olan marka nesillerdir süregelen bir tecrübeyle ilham yaratan koleksiyonlara imza atmıştır.VICTORIA'S SECRE PODYUMUNDA BELLA RÜZGARI!

Victoria's Secret'ın bu sene Paris'te gerçekleşecek efsanevi defilesinde genç manken Bella Hadid de yürüyecek!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız