Her zaman daha vahşi ve heyecanlı bir yol vardır - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top Ads

Daha fazla yazılar

logoblog

Her zaman daha vahşi ve heyecanlı bir yol vardır

24 Şubat 2019 Pazar
Hayatlarımız maalesef eninde sonunda evden-işe, işten-eve kısır döngüsüne giriyor. Her ne kadar kendimize farklı uğraşlar bulsak da uzmanlara göre yolda geçirdiğimiz zaman bizi mutsuz ediyor. Peki, haftada ortalama 6,5 saatimizi bu kısır döngüye kaybettiğimizi biliyor muydunuz?


Doğru kıyafetler ve doğru bakış açısı, şehirde beklenmedik maceralara yol almamızı sağlayabilir…

Wrangler’in Sonbahar-Kış 2016 koleksiyonunu tanıttığı yeni reklam filmi kampanyası “Wild Way Home” bu fikirle doğuyor. Reklam filminde rol alan serbest tırmanışçı James Kingston ve Magdelena Sieczkarek’in evden işe giderken yaşadığı macera da burada başlıyor. Kingston’ın sözleri tüm kampanyayı özetleyen nitelikte; “A noktasından B noktasına gitmenin her zaman daha vahşi ve heyecanlı bir yolu vardır.”

Wrangler’in yeni koleksiyonu monotonluktan kurtulmak isteyen heyecanlı ruhların mükemmel bir macera aracı oluyor. Böylelikle en sıkıcı, sıradan zamanlarda bile yeni kapıları aralayarak bambaşka maceralara dalabiliyoruz. Wrangler’in yeni koleksiyonda öne çıkardığı örgü jean’leri ve otantik parçaları sizinle birlikte hareket ediyor, iş birliği yapıyor. Size de şehrin tadını çıkarmak kalıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız