Mıchale Kors Resort Holıday 2017 kampanyası - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Mıchale Kors Resort Holıday 2017 kampanyası

18 Ekim 2016 Salı
Resort 2017 Michael Kors Collection’un reklam kampanyası Mario Testino tarafından tasarlandı. “Bu koleksiyon kıyafetlerin uyumu baz alınarak yaratıldı.

Adeta, şehir merkezi ve sahil arasındaki dengeli kıyafet kombininin gözalıcı ve aynı zamanda da rahat olması gibi” diyor Michael Kors ve ekliyor “Haziran 2016’da koleksiyona ait birkaç görseli editörlerle paylaştık ve müşterilerimin yepyeni ürünler görecek olmaları beni çok heyecanlandırıyor.”

Testino, Michael Kors Collection için Anja Rubik’i vintage sürat motorunun arka bölümünde güneşin en güzel saatinde ve denizin ışıldadığı anda fotoğrafladı. Kıyafetler ve aksesuarlar, zahmetsiz şıklıkları, lüks dokumaları, işleme ve yüzüklerdeki geometrik detayları ile sezonun çizgilerini belirliyor.

MICHAEL Michael Kors’un reklam çekiminde ise ışık, romantik cazibe ve tatil heyecanı ön plandaydı. Model Taylor Hill ve Emmy Rappe kampanya yüzü olurken, Las Vegas’ın enerjisi ve ışıltısı sezonun zengin renklerine, lüks dokumalarına ve karşı konulmaz parlaklığına yansıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız