Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Penti Atiye ile “Hep benimle” diyor

Geçtiğimiz yıl Atiye’yle “İçimden geldi” diyen Penti, bu yılki yeni reklam filminde” farklı farklı Atiye’leri karşımıza çıkarıyor ve “Hep be...

Geçtiğimiz yıl Atiye’yle “İçimden geldi” diyen Penti, bu yılki yeni reklam filminde” farklı farklı Atiye’leri karşımıza çıkarıyor ve “Hep benimle” diyor.

Kendini keşfeden, özgür, güçlü kadınların markası Penti, yeni reklam filmini ekranlara taşıdı. Yönetmenliğini Metin Arolat’ın, görüntü yönetmenliğini Uğur İçbak’ın, yaratıcı yönetmenliğini Oğuzhan Akay’ın, müziğini Volga Tamöz’ün üstlendiği film, bir aylık ön hazırlığın ardından start aldı.

Atiye’nin etnik vokal yaptığı ve farklı farklı imajlarla karşımıza çıktığı film, müziğiyle de izleyicinin ekrana doğrudan odaklanmasını sağlıyor. Genç kitleyi de kucaklayan yeni reklam filminin koreografisini dünyaca ünlü Beyhan Murphy’nin yaptı.

Proaktif kampanyalarla ve internet versiyonuyla sosyal medyada da kadınlara ulaşacak olan kampanya #Hepbenimle hashtag’iyle Penti severleri bir çatı altında buluşturacak


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi