Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Özlem Kaya 2017 ilkbahar yaz koleksiyonunu sundu

Mercedes-Benz Fashion Week kapsamında 14 Ekim Cuma günü gerçekleştirilen defilede Karadeniz’in hareketli ve doğal kadınlarının ruhu podyumda...

Mercedes-Benz Fashion Week kapsamında 14 Ekim Cuma günü gerçekleştirilen defilede Karadeniz’in hareketli ve doğal kadınlarının ruhu podyumdaydı.

Özlem Kaya 2017 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda Karadeniz’in büyüleyici atmosferinden ilham aldı; naturel renkleri kuvvetli kalıplarla birleştirdi. Özlem Kaya’nın minimal ustalığını sergilediği koleksiyonda, asimetrik ve güçlü formlar, şaşırtmalara giden desen ve aksesuarlar ile yeni bir boyut kazanıyor. 35 parçadan oluşan koleksiyonda; naturel renkler ön plana çıkıyor.

Tasarımlarda romantizm akımının etkileri ön plana çıkarken, ipek şifon elbiseler, uzun maksi couture elbiseler Karadeniz’in naif doğasına göndermede bulunuyor. Özlem Kaya ile özdeşlemiş minimal ustalık, kendini koleksiyondaki tüm parçalarda hissetiriyor. İncelikle işlenmiş detaylarda kendini gösteren couture inceliği, 2017 yazının trendlerinin de birer habercisi niteliğinde.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi