Dünya Starlarını Giydiren Türk Aile - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Dünya Starlarını Giydiren Türk Aile

7 Kasım 2016 Pazartesi
Selena Gomez Türk Markası Giyiyor

Bir aile düşünün 1971 yılında İstanbul'da terzilikle başladıkları moda yolculuğunda 1988 yılında Amerika'ya ihracata başlayarak dünya markası olsunlar.. Selena Gomez, Ket De Luna ve Gabriela Isler gibi daha nice dünya starlarını giydiren Bakıner Ailesinin kurduğu Saboroma şu an dünya moda devleri arasında New York, Atlanta ve Los Angeles'ta şubeleri bulunan bir dünya markası halini aldı.

1971 yılında Nişantaşı'nda terzilikle başladıkları moda yolculuğuna, 1988 yılında Amerika'ya ihracata başlamasıyla devam eden Bakıner ailesinin inanılmaz başarı öyküsü, dünya markası olmalarıyla taçlandı.

Amerika'nın dev markası halini alan Saboroma her geçen gün bir dünya starını giydiriyor. Her yıl New York Fashıon Week'te fırtınalar estiren ve dünyanın merkezleri Atlanta, New York ve Los Angeles'ta bulunan şubeleriyle Türk'ün başarısını Amerika'da sergileyen Bakıner ailesi, Donald Trump'tan da tam not aldı.


1971'de babaları Sabahattin Bakıner'in kurduğu Saboroma'yı, bayrağı devralarak dünya markası haline getiren ise bir birinden başarılı 3 kardeş Ahmet Bakıner, Buçin Bakıner ve Burçe Bakıner.. Dünya markası olmayı başaran ve dünya starlarını giydiren bu üç kardeş şimdilerde hızlı bir ivmeyle yeniden Türkiye pazarına girerek Bomonti'de kurdukları merkezleri ile bir dünya markasının merkezinin Türkiye olabileceğini tüm dünyaya ispatlıyorlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız