Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Ezgi Mola kadınları sınırların ötesine çağırıyor

Nike’ın kadınların kendileri için belirlenmiş roller içinde zorlandıklarını, Türkiye’deki sporcular vasıtasıyla kadınların kendilerinden ödü...

Nike’ın kadınların kendileri için belirlenmiş roller içinde zorlandıklarını, Türkiye’deki sporcular vasıtasıyla kadınların kendilerinden ödün vermeden tutkularının peşinden koşabileceğini anlatan “Bizi Böyle Bilin” kampanyasının reklam filmini ünlü oyuncu Ezgi Mola seslendirdi.

Ezgi Mola, Nike’ın ilk defa Türkiye için çektiği, ünlü kadın oyuncu ve sporcuların yer aldığı reklam filminin seslendirmesinde yer aldı. “Bizi Böyle Bilin” isimli reklam filmi, kampanyanın fikri ve mesajını çok sevdiğini söyleyen Ezgi Mola “Filmde dünya çapında başarılara sahip kadınlar görüyoruz. Böyle bir işin parçası olduğum için çok heyecanlıyım. Bedenimiz hayat boyu yol arkadaşımız, ona ne kadar iyi bakarsak o kadar mutlu oluruz. Herkes kendine uygun bir spor bulabilir. Spor yapmak, hareket halinde olmak hem bedenimi hem zihnimi dinç tutuyor.” dedi.Reklam filminde yer alan isimler ise Türk Milli Basketbol Oyuncusu Işıl Alben, Milli Tenisçi İpek Soylu, Milli Triatlet Esra Gökçek, Kickbokscu Funda Diken Alkayış, Çisil Sıkı’nın liderliğindeki Dans Fabrika dansçıları ile oyuncular Dilan Çiçek Deniz ve Elvin Levinler. Reklam filmi, Beyonce’nin “Run the World (Girls)” isimli şarkısı eşliğinde kadınları kişisel veya başkaları tarafından belirlenmiş sınırların ötesine geçmeye teşvik ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi