Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Orange Tab koleksiyonu jean tutkunlarıyla buluştu

Levi’s, 501® ailesinin en yeni üyesi 501® Skinny’i ve vintage koleksiyonerleri için değerli bir koleksiyon olan Orange Tab’i W Istanbul’da g...

Levi’s, 501® ailesinin en yeni üyesi 501® Skinny’i ve vintage koleksiyonerleri için değerli bir koleksiyon olan Orange Tab’i W Istanbul’da gerçekleştirdiği lansmanla modaseverlerin beğenisine sundu.


İkonik marka Levi’s®’ın dünyanın en çok arzu edilen jean’i 501®’i kişiselleştirerek tasarladığı 501® Skinny, düzenlenen etkinlik ile modaseverlere tanıtıldı. W Istanbul’daki E-Wow Suit’te gerçekleşen lansmanda, Levi’s®’ın Red Tab ürünlerinin yerine heyecan verici bir alternatif olarak sunduğu Orange Tab koleksiyonu da jean tutkunlarıyla buluştu.

Levi’s® tarzını ve markanın zamansız şıklığını yansıtan 501® Skinny, 501®’in klasik görüntüsünün yanına özgün ve vintage bir görünüm ekleyerek gardıropların vazgeçilmez parçasına dönüştü.

Levi’s® tasarım ekibi, yeni 501® Skinny’i tasarlarken marka tutkunlarının yıllardır kendi 501®’lerini daraltarak üzerinde oynamasından ilham aldı. Levi’s®, 501®’i orijinal ve zamansız köklerine bağlı kalarak 2017’ye uyarladı.

Hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanan yeni 501® Skinny, 501® ailesinin diğer üyeleri 501® Original ve 501®CT’nin yanında yerini aldı.

60’ların karşı kültüründe doğan ve gençlik isyanının sembolü olan Orange Tab, İlkbahar/Yaz 2017 Koleksiyonu için geri döndü. Orange Tab, 60’ların sonları ve 70’lerin başındaki isyankâr devrimci ruhu yakalayarak yeni ürünler ve kumaşlarla güncellendi.

Kadınlar için bootcut modeline sahip klasik 517™, fermuar detaylarıyla öne çıkan A-line etek, Kick Flare salopet ve kırpılmış 505™C’yi içeren Orange Tab serisinde, erkekler için ise 517™ jean, 510™ Skinny, 505™C ve vintage ruhu taşıyan Trucker jacket yer alıyor.

Geçmişten günümüze hiçbir kıyafet, Levi’s® 501®’in stil ve kültür üzerinde yarattığı etkiyi yaratamadı. 140 yıl önce dayanıklı bir işçi elbisesi olarak üretilen 501®, geçen zaman içinde tüm dünyada isyancılardan rock yıldızlarına, sporculardan sinema oyuncularına herkesin giydiği bir moda ikonuna dönüştü.

Her dönem jean tutkunlarının vazgeçilmezi olmayı başaran Levi’s®, zamansız şıklığı yansıtan modelleriyle denim modasına ilham vermeye devam ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi