Erkekte Safari Tavır - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Erkekte Safari Tavır

17 Mayıs 2017 Çarşamba
Cacharel’in sezonda mercek altına aldığı ve yeni bir yorum getirdiği tasarımlar arasında süet safari ceket yer alıyor.

Fransız ekolü, her sezon yenileyerek koleksiyonlarında yer verdiği bir süet tasarımı sunuyor. Perfore edilmiş süet ceket, ince düşünülmüş detaylarla bu sezon çok daha fonksiyonel bir tavır sergiliyor. Gezgin ruhlu erkeğin yanından asla ayırmak istemeyeceği süet safari ceket, kapaklı dört cebe ek olarak yanlarda iki gizli cep daha sunuyor. Çok inceltilmiş süet olan bu ceket, son derece hafif olmasının yanı sıra sahibinin vücut ölçülerine göre ayarlanabilmesi için bel kısmı lastikli bir kordon detayıyla tasarlandı.

Kum rengi, cekete safari giysilerin karakterini veriyor. Safari tavır ise Cacharel erkeğinin her daim seyahat eden haline bir göndermede bulunurken, ceketi tamamlayan beyaz keten gömlek, süet ve ketenin zamansızlığına işaret ediyor.

Cacharel’in imzası niteliğindeki şal deseni yaz sezonu için keten karışımı pamuk bandanaya basılı. Fuları dekore eden şal deseni, bu sezon daha büyük ölçeklerde çalışılarak, kırmızı ve mavi gibi Meridalı evlerin capcanlı renklerine boyandı. Cacharel erkeği yeni rotalardan esinlenerek gustosunu ortaya çıkarmaya devam ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız