Header Ads

Erkekte Safari Tavır

Önizleme
Reklam
Cacharel’in sezonda mercek altına aldığı ve yeni bir yorum getirdiği tasarımlar arasında süet safari ceket yer alıyor.

Fransız ekolü, her sezon yenileyerek koleksiyonlarında yer verdiği bir süet tasarımı sunuyor. Perfore edilmiş süet ceket, ince düşünülmüş detaylarla bu sezon çok daha fonksiyonel bir tavır sergiliyor. Gezgin ruhlu erkeğin yanından asla ayırmak istemeyeceği süet safari ceket, kapaklı dört cebe ek olarak yanlarda iki gizli cep daha sunuyor. Çok inceltilmiş süet olan bu ceket, son derece hafif olmasının yanı sıra sahibinin vücut ölçülerine göre ayarlanabilmesi için bel kısmı lastikli bir kordon detayıyla tasarlandı.

Kum rengi, cekete safari giysilerin karakterini veriyor. Safari tavır ise Cacharel erkeğinin her daim seyahat eden haline bir göndermede bulunurken, ceketi tamamlayan beyaz keten gömlek, süet ve ketenin zamansızlığına işaret ediyor.

Cacharel’in imzası niteliğindeki şal deseni yaz sezonu için keten karışımı pamuk bandanaya basılı. Fuları dekore eden şal deseni, bu sezon daha büyük ölçeklerde çalışılarak, kırmızı ve mavi gibi Meridalı evlerin capcanlı renklerine boyandı. Cacharel erkeği yeni rotalardan esinlenerek gustosunu ortaya çıkarmaya devam ediyor.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Blogger tarafından desteklenmektedir.