Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Koton’dan Fahriye Evcen imzalı yeni jean koleksiyonu

Koton marka yüzü Fahriye Evcen ile iş birliğini yeni bir boyuta taşıyarak, Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonunu hayata geçirdi. Fahri...

Koton marka yüzü Fahriye Evcen ile iş birliğini yeni bir boyuta taşıyarak, Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonunu hayata geçirdi. Fahriye Evcen’in moda dünyasına adım attığı 51 parçadan oluşan koleksiyon “Şimdi Beyaz Jean Moda” sloganıyla moda severlere tanıtıldı.

Koton’un 2017 ilkbahar-yaz sezonu için, Fahriye Evcen’in imzasıyla hazırlanan Jean koleksiyonu, 3 Nisan 2017 tarihinde Grand Pera’da düzenlenen lansmanda moda severlerle buluştu. Koton Yönetim Kurulu Üyesi ve Eş Başkanı Gülden Yılmaz ve dokunuşları ile koleksiyona hayat veren Fahriye Evcen ev sahipliğinde gerçekleşen lansman etkinliğine moda ve tasarım dünyasının önde gelen isimleri yoğun ilgi gösterdi. Evcen’in kendi tarzını yansıttığı tasarımlar, davetlilerin beğenisini topladı.

Kendine has stili ve seçimleriyle milyonlarca insanı etkileyen Evcen, Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonu ile moda dünyasına adım attı. Fahriye Evcen’in kendi stilinden izler taşıyan 51 farklı parçalık koleksiyonda, beyaz rengin hakim olduğu, melek kanatları, püsküller, dikişsiz paçalar, farklı kumaşların bileşimiyle elde edilen kontrast parçalarla süslenen tasarımlar dikkat çekiyor.

Evcen: ‘Koleksiyon tasarlamak heyecan verici bir deneyimdi’
İlk kez tasarımcı kimliği ile moda dünyasına adım atan ve Koton için yepyeni bir koleksiyona hayat veren Fahriye Evcen, “Moda ve tasarım daima özel ilgi alanım oldu. Koton ile reklam çekimleriyle başlayan iş birliğimiz Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonuna birlikte hayat verme noktasına geldi. Daha önce birlikte çok başarılı üç reklam kampanyasına imza atmıştık. Hem bu koleksiyonun yaratılması sürecinde hem de reklamında rol alarak yeniden Koton ile bir arada olduğum için mutluyum. Benim için çok farklı, heyecan verici bir deneyimdi. Değerli bir iş ortaya çıkardığımıza inanıyorum. Umuyorum ki moda severler de koleksiyonu çok beğenecek” dedi.

Yılmaz; ‘Koleksiyon fahriye Evcen ile aramızdaki doğru enerjinin ürünü’
Koton Yönetim Kurulu Üyesi ve Eş Başkanı Gülden Yılmaz ise bu özel iş birliğine dair, “Bugüne kadar farklı koleksiyonlarımızda çok özel iş birliklerine imza attık. Fahriye Evcen’in stilini ve zevkini yansıttığı tasarımlar ile yine bir ilke imza atarak, Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonunu yarattık. Bu koleksiyon, aramızdaki enerjinin ne kadar doğru bir şekilde aktığının göstergesi aslında. Geçen sezon siyah jean moda dedik, her yerde siyah denim tükendi. Bu kez de ‘şimdi beyaz jean moda’ diyerek koleksiyonumuzu moda severlerin beğenisine sunuyoruz” dedi.

“Angel kalıbına Fahriye Evcen ilham verdi”
Koton Jeans Koleksiyonları içinde yer alan pantolonların, kalıpları ile tüm vücut tiplerine uygun tasarımlar sunduğunu ve müşterilerden de çok olumlu geribildirimler aldığını belirten Gülden Yılmaz, “Fahriye Evcen for Koton Jeans Koleksiyonu ile Koton Jeans dünyasına, ‘Angel’ adını verdiğimiz yepyeni bir kalıp daha ekledik. Bu kalıbı hayata geçirirken de Fahriye Evcen’den ilham aldık. Angel, kesimi ile bele tam oturan, paçaya doğru düz inerek bilek üzerinde biten ve feminen bir siluet yaratan bu jean’in, bu sezon gardıropların vazgeçilmezi olacağına eminim.” şeklinde konuştu.

Fahriye Evcen for Koton Jeans, bu sezona özel üç farklı trend sunuyor
Koleksiyon, “Başdöndüren Beyaz” temasıyla birbirinden şık tasarımlar sunuyor. Beyazın feminen dokunuşlarla buluştuğu tasarımlarla bembeyaz bir yaz modası vaat ediyor. Feminen görünüm, boyun ve omuz odaklı tasarımlar ve korse detayları bu temada öne çıkıyor.

“Jean’in Duru Hali” teması ise birbirinden şık “white on white” kombinlerden oluşan saf bir ruhu, masumiyeti çağrıştıran, sadelik üzerinde yükselen bir şıklık sağlıyor.

Koleksiyonda öne çıkan diğer tema ise bohem bir tarzı ve özgürlüğü öne çıkaran “Festival Ruhu”… Baharın verdiği özgürlük duygusu, festival coşkusu ve hareketi yaşatan tasarımlar bu temada yer alıyor. Festival Ruhu teması altında kontrast renkler ve işleme detayları ile renklenen ürünler yer alıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi