Stil sahibi gençlerin özgün tarzları - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top Ads

Daha fazla yazılar

logoblog

Stil sahibi gençlerin özgün tarzları

13 Mayıs 2017 Cumartesi
COLIN’S’in yepyeni LIMITED EDITION Koleksiyonu COLIN’S Premium ile farklı olmaya hazır mısın?


Jean odaklı ürünleri modayla buluşturan COLIN’S, yenilikçi tasarımların yer aldığı COLIN’S Premium Koleksiyonu’nu sunar. İlk kez 2017 İlkbahar-Yaz sezonunda mağazalarda yer alacak ürünler, özgür tarzıyla fark yaratmak isteyenlerin tercihi olacak. Özel dokulu jakarlı kumaşların, şık tasarımlarla buluştuğu, koleksiyon sınırlı sayıda üretilecek.

COLIN’S Premium Koleksiyonu genç giyim kodlarını günümüz moda trendleri ile yorumluyor. Koleksiyona özel dokular, COLIN’S’in mükemmel fit kalıpları ve yıkama detayları ile buluşuyor. Günün her saati, her ortamda özgürce kullanılabilecek ürünler stil sahibi gençlerin özgün tarzlarının tamamlayıcısı oluyor.

COLIN’S Premium Koleksiyonu kadınlara gündüzden geceye uzanan bir jean şıklığı, erkeklere ise farklı ve cool bir görünüm sunuyor. Koleksiyonun en gözde modelleri belden kuşaklı denim kimono ve jakarlı denim bomber ceket, ofisten, şehrin en şık restoranındaki bir akşam yemeğine kadınların her anına eşlik ediyor. Askılı denim chino ve casual pantolonlar ise, erkeklerin bulundukları her ortamda fark yaratmalarını sağlıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız