Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Yaz düğünlerine masalsı ve gösterişli parçalar

Zamansız tasarımlara imzasını atan Dilek Hanif, Hazır Giyim 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’yla romantik yaz düğünleri için sofistike stillere...

Zamansız tasarımlara imzasını atan Dilek Hanif, Hazır Giyim 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’yla romantik yaz düğünleri için sofistike stillere devam ediyor. 1920’lerin moda akımı ve modern kavramlarından esinerek yaratılan koleksiyon, düğünler için zarif seçimler sunuyor.

Tasarım, kumaş ve usta el işçiliğinin birleşiminden doğan feminen ve romantik Dilek Hanif Hazır Giyim İlkbahar-Yaz 2017 Koleksiyonu, sofistike silüetleri, modern ve yalın bir çizgiyle buluşturuyor.

Yere kadar uzanan şifon ve krep elbiseler, püskül detayları, işlemeler, v yaka, off shoulder, volanlar veya tek omuz gibi farklı yorumlamalarla karşımıza çıkan yaka oyunlarıyla hareketlenen elbiseler uzun, midi veya mini seçenekler sunuyor. Vücudu saran elbiselere, tulumların eşlik ettiği koleksiyonda, kır düğünlerinden, destination düğünlere kadar pek çok farklı konsept için zengin bir koleksiyon sunuluyor.

Eşsiz tasarımları ile Dilek Hanif’in 2017 İlkbahar-Yaz 2017 Koleksiyonu, feminen ve gösterişli detaylarıyla yaz düğünlerinde zarafetle şıklığı birleştirerek mükemmel stili çıkarıyor.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi