Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Bir Beden İncelten Super Strech Jean

Koton’un yaz koleksiyonu içinde yer alan Super Strech Jean, vücudu sararak toparlayan yapısı sayesinde bir beden ince gösteriyor.  Aynı za...

Koton’un yaz koleksiyonu içinde yer alan Super Strech Jean, vücudu sararak toparlayan yapısı sayesinde bir beden ince gösteriyor. 

Aynı zamanda hareket kolaylığı sağlayan ve kadınları hayal ettiği görünüme kavuşturan Koton Super Strech Jean, 12 farklı renk seçeneği ile Koton mağazalarında yerini aldı.

En yeni, en moda ve en trend tasarımları moda tutkunları ile buluşturan Koton, bu sezonun öne çıkan parçaları arasında yer alan Super Strech Jean’i moda severlere sunuyor. Bir beden ince gösteren süper strech Jean’ler, kullanılan ileri teknoloji ve çok özel iplikler sayesinde esneklik ve hareket kolaylığı da sağlıyor.

Her kullanımdan sonra tekrar eski halini alan ve hiç bozulmayan formunun yanı sıra sezonun en trend renklerinden oluşan 12 farklı seçeneği ile sunulan Koton Super Strech Jean, vücudu sararak toparlıyor ve özel dokusu ile de cildin nefes almasını sağlıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi