Enerjik figürü yansıtan kıyafetler - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Enerjik figürü yansıtan kıyafetler

26 Ağustos 2017 Cumartesi
Desen ve silüetlerin gücünü koleksiyonlarında çarpıcı bir şekilde sunan Giorgio Armani, 2017-18 Sonbahar/Kış Erkek Koleksiyonu'nda modası geçmiş protokollerin, incelikle yok edilmesinin gerekli olduğunun altını çiziyor. 

Erkek figüründe yenilikçi bir yansımayı zarifçe işlediği materyallerle özdeşleştiren marka, sentez ruhuna sahip klasiklerin üzerinde kusursuzca çalışıyor.

Bu sezon Giorgio Armani, anı yansıtan, aynı zamanda da miras açısından zengin olan bir zarafet fikrini tanımlamak üzere stil kodlarını kullanıyor. Özgün koleksiyon, kendine has benzersiz güzelliğiyle vücudu, enerjik bir figürü yansıtan kıyafetlerle destekliyor.

Koleksiyonun hit parçalarından geniş şallar, kolları sararak göğsün üzerinden geçip asi bir görünümü ortaya çıkarıyor. Sezonun öne çıkan tasarımlarından beyaz gömlekler, şık şapkalarla kombinlenerek yalın bir tarz sunuyor. Yün hırkalarla kombinlenen bol pantolonlar ise erkeklere her atmosferde eşlik ediyor.

Desenlerin doğallığına ve sıcaklığına gönderme yapan modeller, canlı renk skalasıyla da ezberleri bozuyor. Kadifenin özgün yansımalarından sıcak bordolar, lacivertler ve nefti yeşillerle tasarlanan pantolonlar ve ceketler, koleksiyonda hakimiyetini kuruyor. Armani erkeğini anlatan renk kombinasyonları, lüks kumaşlarla buluşarak neo-klasik bir yolculuğun kapılarını açıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız