Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Enerjik figürü yansıtan kıyafetler

Desen ve silüetlerin gücünü koleksiyonlarında çarpıcı bir şekilde sunan Giorgio Armani, 2017-18 Sonbahar/Kış Erkek Koleksiyonu'nda modas...

Desen ve silüetlerin gücünü koleksiyonlarında çarpıcı bir şekilde sunan Giorgio Armani, 2017-18 Sonbahar/Kış Erkek Koleksiyonu'nda modası geçmiş protokollerin, incelikle yok edilmesinin gerekli olduğunun altını çiziyor. 

Erkek figüründe yenilikçi bir yansımayı zarifçe işlediği materyallerle özdeşleştiren marka, sentez ruhuna sahip klasiklerin üzerinde kusursuzca çalışıyor.

Bu sezon Giorgio Armani, anı yansıtan, aynı zamanda da miras açısından zengin olan bir zarafet fikrini tanımlamak üzere stil kodlarını kullanıyor. Özgün koleksiyon, kendine has benzersiz güzelliğiyle vücudu, enerjik bir figürü yansıtan kıyafetlerle destekliyor.

Koleksiyonun hit parçalarından geniş şallar, kolları sararak göğsün üzerinden geçip asi bir görünümü ortaya çıkarıyor. Sezonun öne çıkan tasarımlarından beyaz gömlekler, şık şapkalarla kombinlenerek yalın bir tarz sunuyor. Yün hırkalarla kombinlenen bol pantolonlar ise erkeklere her atmosferde eşlik ediyor.

Desenlerin doğallığına ve sıcaklığına gönderme yapan modeller, canlı renk skalasıyla da ezberleri bozuyor. Kadifenin özgün yansımalarından sıcak bordolar, lacivertler ve nefti yeşillerle tasarlanan pantolonlar ve ceketler, koleksiyonda hakimiyetini kuruyor. Armani erkeğini anlatan renk kombinasyonları, lüks kumaşlarla buluşarak neo-klasik bir yolculuğun kapılarını açıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi