Moda şovu için geri sayım başladı! - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Moda şovu için geri sayım başladı!

26 Ağustos 2017 Cumartesi
Yılın en çok beklenen moda şovu için geri sayım başladı! Victoria's Secret Fashion Show 2017 kapsamında model seçimleri gerçekleştirildi. 

Sevilen melekler Martha Hunt ve Jasmine Tookes'un ev sahipliğini yaptığı seçimlerde, heyecan doruktaydı. Bu yıl şova yeni katılacak modellerin yanı sıra, tecrübeli mankenler Izabel Goulart,Alanna Arrington, Georgia Fowler, Liu Wen, Ming Xi, Maria Borges da seçmelerde boy gösterdi. Victoria's Secret posyumunda yürümeyi uzun zamandır hayal eden Hailey Baldwin de seçmelere katılanlar arasındaydı.

Victoria's Secret Hakkında: 
Victoria's Secret, iç çamaşırı ve güzellik ürünleri konusunda lider bir marka olarak modadan ilham alan modern koleksiyonları, prestijli parfüm ve kozmetikleri, tanınmış süper modelleri ve dünyaca ünlü defileleri ile alanındaki öncülüğünü sürdürüyor. L Brands grubuna dahil olan Victoria's Secret, 1000'den fazla iç çamaşırı ve güzellik mağazası, ürün katalogları ve VictoriasSecret.com internet sitesi üzerinden satış yaparak müşterilerinin diledikleri yer ve zamanda alışveriş yapmasına olanak veriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız