Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Kayak için özel bir koleksiyon

LC Waikiki, kış mevsiminin sevilen sporlarından olan kayak için özel bir koleksiyon hazırladı.  LC Waikiki Kayak Koleksiyonu kadın, erkek ...

LC Waikiki, kış mevsiminin sevilen sporlarından olan kayak için özel bir koleksiyon hazırladı. 

LC Waikiki Kayak Koleksiyonu kadın, erkek ve çocuk olmak üzere ailenin her yaş grubuna hitap eden alternatifler sunuyor. Mont, pantolon ve tulumun yanı sıra koleksiyonda yer alan bere, eldiven, boyunluk, çorap ve içlik gibi parçalar kayak severlerin kombinlerini tamamlamalarına yardımcı oluyor.

LC Waikiki’nin yeni Kayak Koleksiyonu, kış aylarının vazgeçilmez sporlarından olan kayak için özel tasarımlar sunuyor. Koleksiyondaki parçalar günlük hayattaki şıklığından kayak yaparken de ödün vermek istemeyenler için geniş seçenekler sunuyor. Koleksiyondaki ürünler, 3 bin ve 5 bin mm su geçirmezlik garantisi verirken ayrıca rüzgara karşı da koruyor.

Kadın ve kız çocuk grubunda fuşya ve sarı gibi canlı renkler düz renk seçenekleriyle öne çıkarken erkek koleksiyonunda ise siyahın yanı sıra lacivertin tamamlayıcısı olarak neon renkler kullanılıyor. Kayak montlarının önemli bir detayı olan içten bel kapama parçası ise takıp çıkarılabilir özelliği sayesinde montları gündelik hayatta da rahatlıkla kullanılabilir bir hale getiriyor.

Kayak koleksiyonunda hem yetişkin hem de çocuk gruplarında montlar ön planda yer alıyor. Çocuk gruplarında tulumlar montların tamamlayıcısı olurken yetişkin koleksiyonunda rahatlıkla kombinlenebilen pantolonlar kilit rol oynuyor. Her grup için birbirinden renkli bere, eldiven, boyunluk, çorap ve içlik gibi parçalar koleksiyonu tamamlıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi