Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Kaşmir palto ve ceketlerde yeni bir anlayış

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, erkek giyiminde bir ilki gerçekleştirerek palto tasarımlarında Thermo Eco Hydro Tech teknolojisiyle üretilen ...

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, erkek giyiminde bir ilki gerçekleştirerek palto tasarımlarında Thermo Eco Hydro Tech teknolojisiyle üretilen kaşmir kumaşlar kullanmaya başladı. 

Dünyanın en iyi kaşmir kumaş üreticisi Colombo ile çalışan markanın paltoları vücut ısısının her an aynı düzeyde tutulmasını sağlıyor, su geçirmez özelliğiyle şıklığı ve konforu doruğa çıkarıyor. Sezonun ruhuna ve en güncel trendlere göre şekillendirilmiş kaşmir ceketleri de, dirsek izi ve kırışıklık sorununu ortadan kaldırıyor; ipeksi dokuları ve şık görünümüyle hayranlık uyandırıyor.

Tarzını hayatının her alanına yansıtan erkeklerin tercihi Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, dış giyim seçenekleriyle de göz dolduruyor. Kaşmir paltolar ve ceketlerle kışın en soğuk günlerinde dahi, seçkin görünümünü ve konforunu korumak mümkün oluyor. Dünyanın en iyi kaşmir kumaş üreticisi Colombo ile çalışan Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, şimdi bir ilke imza atarak, Thermo Eco Hydro Tech teknolojisiyle üretilen kaşmir kumaşları paltolarında da kullanmaya başladı.

Sabit mikro iklim özellikleri sunan bu kaşmir kumaşlar, vücudun ısısının hep aynı düzeyde kalmasını sağlıyor. Geleneksel kaşmire kıyasla mükemmel fitil yapısına sahip kumaşlar sayesinde paltolar aynı zamanda su geçirmez özellik kazanıyor ve en yüksek sızdırmazlık oranını garanti ediyor. Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, çoğunlukla spor kıyafetlerde kullanılan Thermo Eco Hydro Tech teknolojisini paltolarda da kullanarak, kaşmirin muhteşem şıklığına, yüksek performanslı kıyafetlerin konforunu da eklemiş oluyor.

Dirsek izi ve kırışıklık sorununu ortadan kaldıran kaşmir ceketler

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut imzasını taşıyan kaşmir ceketler de erkeklerin kış tarzına özel bir dokunuş katıyor. Sezonun ruhuna ve en güncel trendlere göre şekillendirilmiş ceket modelleri, klasiklerin yanı sıra slim fit kesimlerle de sunuluyor. Dirsek izi ve kırışıklık sorununun ortadan kaldırıldığı kaşmir ceketler, ipeksi dokuları ve yumuşaklığıyla hayranlık uyandırıyor. Abdullah Kiğılı Exclusive Cut kaşmir ceketler, önemli bir iş toplantısı, özel bir akşam yemeği veya kişinin kendini şık hissetmek istediği anlarda ilk akla gelen tercih oluyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi