Modada Eskiye Takılı Kalma! - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Modada Eskiye Takılı Kalma!

7 Şubat 2018 Çarşamba
Retro ve vintage modellerle yapılan tasarımları değerlendiren Moda Tasarımcısı Seren Erdoğan, eskiye takılı kalınmaması gerektiğini söyledi.

Moda tasarımcılarının sık sık başvurduğu vintage desenlere saygı duyduğunu söyleyen genç moda tasarımcısı Seren Erdoğan, “Retro ve vintage modeller önümüze tekrar tekrar çıksa da ben bu tarz tasarımları seviyorum. Bu konseptte çalışan tasarımcılara saygı duyuyorum. Ama ben eskiye takılı kalmıyorum” dedi.

Kendi tasarım çalışmalarında daha modernize figürler kullandığını belirten Erdoğan, tasarımlarını oluştururken özgüveni yüksek kadınları ilham kaynağı aldığını söyledi. Retro tasarım çalışmaları yaparak eskiye dönmek istemediğini açıklayan genç tasarımcı, modanın ilerlemesi için daha modernize çalışmalara ihtiyaç olduğunu söyledi.

“Favori Rengim Siyah”

Modanın renkli dünyasında en sevdiği rengin siyah olduğunu söyleyen Seren Erdoğan, “Bütün kıyafetlerim siyah ve siyah giydiğim her parça benim vazgeçilmezim. Tasarımlarımda ağırlıklı olarak siyaha yer versem de birçok renkli ve ışıltılı parçalar koleksiyonlarımda yer alıyor” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız