Yola çıkmaya hazır: Dockers® Smart 360 Flex - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Yola çıkmaya hazır: Dockers® Smart 360 Flex

9 Şubat 2018 Cuma
Dockers®’ın daveti ile 1.000 Euro bütçeli dünya turunu 7 günde tamamlayan ucuz uçak bileti gurusu Scott Keyes’e yolculuğu boyunca Smart 360 Flex eşlik etti. Ürün, 4 yöne esneyen kumaş, gizli güvenlik cepleri ve elastik bel kısmı gibi inovatif özellikleri ile kusursuz bir yol arkadaşı.

İnsan bir pantolon nedeniyle dünya turuna çıkar mı? Eğer ucuz uçak bileti bulma konusunda bir efsane haline geldiyse ve bir başka efsane markanın ürettiği pantolonu giyecekse, neden olmasın?

Dockers®’ın #GameChangersbyDockers projesi kapsamında, yeni Smart 360 Flex pantolonunu giyerek 1.000 Euro'dan düşük bir bütçeyle 7 günde dünya turu yapmaya davet ettiği Scott Keyes, bu zorlu görevi tamamlamayı başardı. Üstelik sadece kendisi için değil, birlikte seyahat ettiği yapım ekibi için de aynı fiyata bulduğu biletleri satın aldı.

Kendi adını taşıyan internet sitesi ile ucuz uçak bileti bulma konusundaki becerilerini milyonlarla paylaşan Scott’a yolculuğu boyunca Dockers® Smart 360 Flex eşlik etti. 4 yöne esneyen kumaş, gizli güvenlik cepleri ve elastik bel kısmı gibi inovatif özellikleri ile mükemmel bir yol arkadaşı olan Smart 360 Flex, uzun bir yolculuğun sonunda da yolculuğun ilk dakikasındaki gibi iyi görünüyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız