Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

“Click & Style” ile online lüks mağazacılıkta Vakko imzası

Modanın öncü markası Vakko, Click & Style servisi ile Türkiye’de online lüks alışveriş deneyimine yeni bir boyut ekliyor, bütünleşik kan...

Modanın öncü markası Vakko, Click & Style servisi ile Türkiye’de online lüks alışveriş deneyimine yeni bir boyut ekliyor, bütünleşik kanallı (omnichannel) mağazacılıkta sektörde bir ilke imza atıyor.

Alışveriş konforunu en üst seviyeye taşıyan Click & Style servisiyle Vakko Dostları, Online Shop’tan verdikleri siparişleri seçtikleri mağazadan teslim alırken Vakko’nun benzersiz lüks alışveriş deneyimi içinde sunulan kişiye özel stil danışmanlığı servisi ile sezona uygun stil önerilerinin keyfini sürüyor.

“Click & Style” servisi Vakko Online Shop’un konforunu Vakko Mağazalarının benzersiz alışveriş deneyimi ile bütünleştiriyor.

Vakko Dostları şimdi Online Shop’ta Click & Style işaretli ürünleri satın aldıklarında ürünü teslim alacakları mağazayı seçebiliyorlar. Satın aldıkları ürünü Vakko mağazasından diledikleri zamanda teslim alırken Vakko moda danışmanlarının sunduğu kişiye özel stil danışmanlığı servisinin de ayrıcalığını yaşıyorlar.

Vakko Dostları, ürünü teslim alacakları Vakko Mağazası ile mesajlaşmak, randevulaşmak ve ürünü teslim aldıktan sonra iletişime geçmek istediklerinde Vakko Mobil Uygulaması üzerinden Click & Style servisini kullanabilecekler.

Vakko Mobil Uygulaması üzerinden Click & Style randevusu alındığında, Vakko Dostlarını ürünü teslim alacakları mağazada Vakko moda danışmanları karşılayacak, kişiye özel stil önerileri ve satın alınan ürün ile uyumlu sezonun tamamlayıcı parçalarından oluşan ürün seçkisinin sunumu, beden değişimi ve tadilat işlemleri gibi konularda isteğe bağlı olarak servis sunacaklar.İlk olarak Vakko İstinye Park geçerli olan uygulama kısa süre içinde tüm İstanbul ve tüm Türkiye’de devreye girecek.

Vakko dijital dönüşümde de sektöre öncülük ediyor

Kurulduğu günden beri sektörde ilkleri gerçekleştiren Vakko, yeni nesil mağazacılık teknolojilerini yoğun olarak uygulamaya 2015 yılında başladı. Bugüne kadar özellikle online lüks mağazacılık, mağaza içi ödeme ve kasa sistemlerinde gerçekleştirilen inovasyon projeleri ile öncü olan Vakko, önümüzdeki dönemde de mobilite ve dijital dünyanın getireceği yenilikler ile Vakko dostlarının ayrıcalıklı alışveriş deneyimlerini daha da zenginleştirmeyi hedefliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi