Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Dinamik ve Eğlenceli Bir Yaz…

Sporu ve sağlıklı yaşamı hayat tarzı haline getirenlerin tercihi Penti Active, 2018 İlkbahar yazında spor salonlarından caddelere taşınacak ...

Sporu ve sağlıklı yaşamı hayat tarzı haline getirenlerin tercihi Penti Active, 2018 İlkbahar yazında spor salonlarından caddelere taşınacak bir koleksiyon sunuyor.

Spor giyimi sadece spor salonlarında değil, kahve keyfinde, sinemada, alışverişte, günlük hayatın her alanında tercih edenlerin vazgeçilmezi olacak Penti Active, rahatlık ve şıklığı birbirinden ayırmıyor. Dinamik, enerjik ve cool tasarımlar günün her saati yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz eğlenceli detaylar barındırıyor.


Penti Active’den 7 farklı dünya…

Siyah ve beyazdan vazgeçemeyenler için hazırlanan ‘Black & White’ teması, bu iki rengin uyumuna sarının enerjisini ekleyerek yaza ve güneşe atıfta bulunuyor. ‘Day to Night’ teması şıklığından ödün vermeyenleri gece aktivitelerine davet ederken, örgü ve file görünümlü detaylar ‘Fishnet’ teması ile öne çıkıyor.

Yoga tutkunları için konfor ve rahatlık ‘Energy’, pastel sıcaklığında tonlar ise ‘Girlish’ temasında yer buluyor. Doğayı şehre taşıyan ‘Botanical’ teması ve sezonun deri görünüm trendini barındıran ‘Leather Look’ ise Penti Active koleksiyonunda yerini alıyor

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi