Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Buse Terim patikleri Amerika’daki ünlü Saks mağazasında...

Buse Terim’in “Baby on the Go” markasıyla yoğun ilgi gören patik koleksiyonu, Amerika’nın lüks mağaza zinciri Saks Fifth Avenue’da satışa çı...

Buse Terim’in “Baby on the Go” markasıyla yoğun ilgi gören patik koleksiyonu, Amerika’nın lüks mağaza zinciri Saks Fifth Avenue’da satışa çıktı

Blogger ve moda danışmanı Buse Terim ikinci bebek heyecanını yaşarken güzel bir haber daha aldı. Terim’in Baby on the Go markasıyla tasarladığı patikler Amerika’nın lüks mağaza zinciri Saks Fifth Avenue’nin internet sitesinde satılmaya başladı.

Buse Terim’i ve Baby on the Go markasını yakından takip eden mağaza yöneticileri bir süre ünlü blogger ile bağlantıya geçerek, patikleri Saks mağazasının online satış sayfasında müşterileriyle buluşturma taleplerini iletti. Anlaşma sağlanarak geçtiğimiz ay New York’a gönderilen patkiler dün itibariyle satışa çıktı.

İki heyecanı birlikte yaşıyorum

Patiklerin Saks’ta satışa sunulmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Buse Terim, “Şu anda iki heyecanı birlikte yaşıyorum. İkinci bebeğim Naz’ı kucağıma almaya saatler kala Amerika’nın en ünlü lüks mağazası Saks, Baby on the Go markasıyla tasarladığımız patikleri online mağazasında satışa çıkardı. Nil için bir ihtiyacı giderme amacıyla ortaya çıkan patikler artık Saks ile tüm dünyaya yayılacak. Türkiye’den çıkan bir markayı temsil ediyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

Minik ayaklara renk katan Baby on the Go patikleri, 17-24 arası numara seçeneği ve 24 farklı modeliyle Saks’ın online satış sayfasında tüm dünyadaki annelerin beğenisine sunuluyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi