Header Ads

Levi's'dan Palm Springs'de özel havuz partisi

Reklam
Levi’s®, Coachella Festivali’nin ilk haftasında Snoop Dogg, Bella Hadid, Hailey Baldwin, Heron Preston, Charlie Heaton, Stefanie Giesinger, Marcus Butler, Romee Strijd ve pek çok ünlü ismin katıldığı bir havuz partisi düzenledi.

14 Nisan Cumartesi günü düzenlenen parti, Palm Springs’deki Colony Palms Hotel’de gerçekleşti.

Palm Springs’de Levi’s®’ın ev sahipliğinde gerçekleşen brunchta Snoop Dogg, Bella Hadid, Hailey Baldwin, Heron Preston, Charlie Heaton, Stefanie Giesinger, Marcus Butler, Romee Strijd’in yanı sıra, medya mensupları ve moda ikonları katıldı. Snoop Dogg ve Heron Preston’un, DJ performansı sergilediği etkinlikte, Levi's®’ın ikonik ürünleri ve 501® Skinny; Tailor Shop köşesinde hazırlanan özel parçalarla kutlandı. Tailor Shop, Coachella’da performans sergileyen sanatçılar ve basın mensuplarına, favori Levi's® ürünlerini kişiselleştirmeleri için rozetler, yamalar, eskitmeler ve zincir dikiş işlemeler sundu.

Trucker Ceket, 501® Skinny, 501® Jean, 501® şortlar ve 501® T Jean’in yer aldığı Levi’s® ikonlarının yanı sıra Levi’s® Made & Crafted® , Wedgie koleksiyonları da ünlüler tarafından kişiselleştirildi.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Blogger tarafından desteklenmektedir.