Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Levi's'dan Palm Springs'de özel havuz partisi

Levi’s®, Coachella Festivali’nin ilk haftasında Snoop Dogg, Bella Hadid, Hailey Baldwin, Heron Preston, Charlie Heaton, Stefanie Giesinger, ...

Levi’s®, Coachella Festivali’nin ilk haftasında Snoop Dogg, Bella Hadid, Hailey Baldwin, Heron Preston, Charlie Heaton, Stefanie Giesinger, Marcus Butler, Romee Strijd ve pek çok ünlü ismin katıldığı bir havuz partisi düzenledi.

14 Nisan Cumartesi günü düzenlenen parti, Palm Springs’deki Colony Palms Hotel’de gerçekleşti.

Palm Springs’de Levi’s®’ın ev sahipliğinde gerçekleşen brunchta Snoop Dogg, Bella Hadid, Hailey Baldwin, Heron Preston, Charlie Heaton, Stefanie Giesinger, Marcus Butler, Romee Strijd’in yanı sıra, medya mensupları ve moda ikonları katıldı. Snoop Dogg ve Heron Preston’un, DJ performansı sergilediği etkinlikte, Levi's®’ın ikonik ürünleri ve 501® Skinny; Tailor Shop köşesinde hazırlanan özel parçalarla kutlandı. Tailor Shop, Coachella’da performans sergileyen sanatçılar ve basın mensuplarına, favori Levi's® ürünlerini kişiselleştirmeleri için rozetler, yamalar, eskitmeler ve zincir dikiş işlemeler sundu.

Trucker Ceket, 501® Skinny, 501® Jean, 501® şortlar ve 501® T Jean’in yer aldığı Levi’s® ikonlarının yanı sıra Levi’s® Made & Crafted® , Wedgie koleksiyonları da ünlüler tarafından kişiselleştirildi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi