Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Denim Esintili Ayakkabı ve Çantalar

İskandinav stilinin Danimarkalı temsilcisi ECCO, İlkbahar / Yaz 2018 sezonunda denimden esinlenerek Indigo bitkisinden elde ettiği canlı mav...

İskandinav stilinin Danimarkalı temsilcisi ECCO, İlkbahar / Yaz 2018 sezonunda denimden esinlenerek Indigo bitkisinden elde ettiği canlı mavi boyayı deri ayakkabı ve çantalarla buluşturuyor. Rahatlık ve şıklığın yanına doğallığı da ekleyen ECCO ürünleri ile baharı en güzel biçimde yaşayın.

Danimarkalı ayakkabı ve deri devi ECCO, yenilikçi ve modern tasarımlarını Indigo bitkisinden elde edilen doğal boya ile buluşturuyor. İlkbahar / Yaz 2018 koleksiyonunun en özel parçalarından olan ECCO TRUE INDIGO serisi ECCO Deri’nin öncü çalışmalarından birisi. İlhamını mavi denimden alan seri size rahatlık ve şıklığın yanında doğallık hissi de verecek.

Indigo’yu ilk kez birinci sınıf derilerde kullanan ve olağanüstü sonuçlar elde eden ECCO, modern teknolojilerin de yardımıyla denim boyama tekniklerini yeniden yorumlayarak ortaya TRUE INDIGO DERİ’yi çıkardı. Indigo’nun en ilgi çekici özelliklerinden biri ise, açıktan koyuya, mavinin tonlarında derinlik oluşturabilmesidir. Bu sayede ECCO TRUE INDIGO DERİ, ayakkabı ve çantalarda farklı tonlarda ve derilerle sunulabilmektedir.

Kullandıkça kendi karakteri değişecek, kullanıcıya özgü bir ürüne dönüşecek olan ECCO TRUE INDIGO ürünleri, hikayesini beraber yazdığınız için sizinle diğer ürünlerden daha yakın bir bağ kuracak. Ayakkabı ve çantalarda kullanılan ECCO TRUE INDIGO derileri, rahatlık ve şıklığın yanına doğallığı da ekleyerek ortaya mükemmel bir ürün çıkarıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi