Sezonun rengarenk stili ve cool tavrıyla karşımızda! - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Sezonun rengarenk stili ve cool tavrıyla karşımızda!

13 Mayıs 2018 Pazar
Şehrin dinamizmiyle yaşayan Twister’ları denizaşırı ülkelerden gelen ilhamla buluşturan TWIST 2018 Yaz Koleksiyonu ile yaz başlasın! Sezonun rengarenk stili ve cool tavrıyla karşımızda!

Özgür sokak ruhunun temsilcisi Twist Yaz 2018 Koleksiyonu ayrı dünyaların renklerini bir araya getirerek cool ve eğlenceli bir görünüm sunuyor. Sıcacık yaz günlerinde fresh bir esinti sunan Twister’ların imdadına yetişecek cut-out omuz detaylı desenli elbiselerse sezonun hit listesinin başına yerleşiyor!

Grafik ve desenlerden güç alan koleksiyon, tropik desenlerle şekillenen elbise ve eteklerle karşınıza çıkıyor. Paça detayı çıt çıtlı pantolonlar, kapişon detaylı cropped triko ve bluzlar, bel yelekler sezonun trendi olan sportif havayı destekliyor.

Yaz için yaşayanlara ithafen tropik desenler bu sezon Twisterların radarında. Gizemli ormana doğru hareketli bir yolculuğa çıkaran uçuş uçuş kimonolara çiçek nakışının ağırlıkta olduğu detaylar, renkli boncuklar ve püskül detayları eşlik ediyor. Sim detayıyla gece gündüz ışıldayan denim şortlar ise keyifli yaz partilerinde Twist kızının vazgeçilmez parçalarından olmaya aday!

Biraz renk ve bolca işlemeyle ortaya çıkan detaylar, sırt kısmı çiçek nakışlı pembe denim mont ve boncuk işleme denim yelekte yer alan taş işlemeler olarak koleksiyonda öne çıkıyor.

Tropik yaz esintilerini taşıyan Twist Yaz 2018 Koleksiyonu, pembenin baskınlığıyla beraber lacivert ve beyazlarla harmanlanıyor. Cool denim mavisi, sıcak tonların baş renkleri sarı ve turuncular yaz mevsiminin enerjisini yükseltiyor. Her koşulda başrol oyuncusu kırmızılar ve fresh hissi veren hakiler sezonun renk tonlarının sadece bir kısmı…

Zıtlıkların ahengiyle tüm kurallar yıkılıyor. Yırtmaç detaylı maxi tunik ve parçalı gömlek, mavi çizgi raporunun alışagelmişin dışında kullanılmasına örnek teşkil ediyor. Koleksiyonda jakar, koton ve denim gibi kumaşların bir arada kullanılması ise zıtlıkların oyununu gözler önüne seriyor. Elbise ve eteklerde yer alan büzgü, fırfır ve bağlama detayları gündüzden geceye ya da spordan şıklığa doğru basamakları çıkmanıza yardımcı oluyor.

Rengarenk etkisiyle capcanlı bir stil yaratan çok taşlı ve renkli küpeler ilhamını tropikal iklimden alıyor. Tüm parmaklarda yer alacak yüzükler ise altın ve gümüş üstüne detaylarıyla bohem tavra nokta atışı yapıyor.

Gündüzden geceye uzanan yolculukta günün yıldızı olmanızı sağlayacak Twist Yaz 2018 Koleksiyonu kuralsız oyunlarda eğlence dolu bir saklambaç oynamaya davet ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız