Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Tatil Sezonunda Ted Baker X Swarovskı İmzası

İlhamını yeni yıl ruhundan alan Ted Baker tatil sezonunda çarpıcı renk yelpazesi ve desenlerine Swarovski ile işbirliğini de ekliyor. Markan...

İlhamını yeni yıl ruhundan alan Ted Baker tatil sezonunda çarpıcı renk yelpazesi ve desenlerine Swarovski ile işbirliğini de ekliyor. Markanın kimliğinde bulunan ışıltı ve ahenk Swarovski ile birlikte tasarlanan kadın&erkek tshirt ve sweatshirtlerde hayat buluyor.

Ted Baker hiçbir zaman cesur tasarımlardan kaçmadı, Swarovski®'den kristallerle süslenmiş son kapsül koleksiyonuyla, 30. Yılına yaklaşırken bu cesur tavrını korumaya devam ediyor. 30. İnci Yılı için Ted, yeni ve sınırlı sayıda üretilen kadın ve erkek giyim logolu koleksiyonunu ile 30. Yıl Arşiv Koleksiyonunu geliştiriyor.

Koleksiyon, kadın ve erkeklerin Swarovski® kristalleriyle süslenmiş ve Ted’in imzası olan tişörtlerini gösteriyor. 4 Aralık'ta mağazada ve internet satışına sunulan koleksiyon, iki adet kadın ve iki adet erkek tişörtü ile birlikte birer adet erkek ve kadın sweatshirt’e sahip.

Ted'in DNA'sına uygun olan koleksiyon, klasik bir Ted Baker tasarımını, milyonlarca küçük kesik ve kesilmemiş kristalle kaplanmış bir malzemeden oluşan "Kristal Kumaş" olarak adlandırılan Swarovski® tarafından yaratılan yenilikçi ve yeni bir motifle birleşiyor. Koleksiyondaki her tasarım, Avusturya’da uzman makineler tarafından üretiliyor, Swarovski'nin işçiliğe ve detaylara olan ilgisine olan bağlılığını sergiliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi