Sokak Stili Doğaya Taşınıyor; Kış Yürüyüşleri Keyfe Dönüşüyor - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Sokak Stili Doğaya Taşınıyor; Kış Yürüyüşleri Keyfe Dönüşüyor

12 Aralık 2018 Çarşamba
İskandinav stilinin Danimarkalı temsilcisi ECCO’nun çetin kış şartlarında bile doğadan kopamayanlar için özel olarak ürettiği serisi EXOSTRIKE, doğa yürüyüşlerinin işlevselliğini üstün teknoloji ve sokak stiliyle birleştiriyor; modern tasarım anlayışı outdoor botlara aradığı şıklığı kazandırıyor.


Zorlu parkurlarda yürüyüş yapmak sizi mutlu ediyor ve şehrin günlük stresini atmanıza yardımcı oluyorsa şimdi bu aktivitenizi bir de EXOSTRIKE ile deneyin. Sonbahar/Kış 2018 Outdoor koleksiyonunun öne çıkan serilerinden biri olan ve geleneksel yürüyüş botlarına yepyeni bir soluk getiren ECCO EXOSTRIKE, bir yürüyüş botundan beklenen tüm işlevselliği yüksek teknoloji ve şık sokak stili anlayışı ile buluşturuyor. Hem kadınlar hem erkekler için üretilen yeni seri, doğa yürüyüşlerini keyfe dönüştüren en sağlam yol arkadaşınız olacak.

Kalın bir orta tabana ve ayırt edici dış topuk takviyesine sahip EXOSTRIKE, kauçuk tabanıyla mükemmel bir tutuş ve dayanıklılık sağlarken, ayaklarınızı -40 derece soğuğa karşı da koruyor. Yenilikçi teknolojiyi içeren yapısıyla darbelere karşı yüksek performans gösteren EXOSTRIKE, ECCO Leather Studio’nun zengin inek postlarını çelikten 15 kat daha güçlü bir sentetik lifle birleştirilmesi sonucu oluşturduğu birinci sınıf deri malzemeler ile ayaklarınıza aradığı konforu ve şıklığı getiriyor. İnce, hafif, yumuşak ve su geçirmez dokusuyla bir deri ayakkabıdan beklenenden daha fazlasını sunuyor. Koruyucu desteği ile ayağa rahat bir oturuş sağlayarak topuğunuzu kavrayan EXOSTRIKE, farklı renk seçenekleri ile bu kış ayaklarınıza aradığı sıcaklığı ve rahatlığı getiriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız