Header Ads

Soğuk günlerde içinizi ısıtacak

Önizleme
Reklam
Hemington, kayak sezonunun başlamasıyla birlikte kış tatili için plan yapanlara rafine kayak sonrası koleksiyon sunuyor. Sonbahar/Kış 2018-19 Koleksiyonu ile sunulan Capsule Aspen Colorado koleksiyonu birbirinden özel parçalar ile soğuk günlerde içinizi ısıtacak.

Colorado’nun Aspen bölgesinin doğal güzelliğinden ve mirasından esinlenerek hazırlanan bu rafine kayak sonrası koleksiyon, en şık ve zamansız kış desenleri ile ön plana çıkıyor. Aspen koleksiyonunda kullanılan saf elyaflar, üzerindeki el emeği ve detayları ile çok özel bir lüksü ve rahatlığı bir arada sunuyor.

Eğlenceli ve adrenalin dolu kayak tatilinizde; kar desen temalı alpaka yünü ve kaşmirden örülmüş kazaklar, yumuşacık dokusu ve cildinize uyumlu yapısı ile hırkalar ve ekose tartan desenli gömlekler ile tüm dikkatleri üzerinize toplayabilir, özel kumaşa sahip denimler ve kaz tüyü mont ile de tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Ayrıca bu parçaları tamamlayan yumuşacık kaşmir, alpaka yünü ve ipek karışımlı atkı ve bereler ile kayak keyfinize keyif katabilirsiniz.


*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Blogger tarafından desteklenmektedir.