Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Vakko kadının farkını bir kez daha ortaya koyuyor

Renk ahengini sezon içerisinde sıra dışı kullanan ve tasarımlarında bu ahengi yansıtan Vakko, enerjinin içerisinde lüks modayı bambaşka bir ...

Renk ahengini sezon içerisinde sıra dışı kullanan ve tasarımlarında bu ahengi yansıtan Vakko, enerjinin içerisinde lüks modayı bambaşka bir noktaya taşıyor.

Canlı renkleri dengeleyen tasarımlarıyla bu sezon, kadının farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

Oluşturduğu farklı temalarla sezon modasına yön veren Vakko, İlkbahar-Yaz 2019 da heyecan verici bir değişimle floresan tonlarının enerjiyi yükselttiği ‘Fluo Booster’; canlı renklerin istilasıyla göz alıcı ‘Color Invasion’; doğal ve ham kumaşların etnik bir ruhu yansıttığı ‘Natural Chic’; zamansız bir siluet olarak ‘Lux Minimalism’; doğanın ışığını sembolize ederek bu ışıltıyı modaya yansıtan ‘Golden Sunset’ temalarıyla yazı karşılıyor.

Sımsıcak Yaz Akşamlarını Hatırlatan: Fluo Booster

Yaz modasında floresan tonlarıyla ışık patlaması yaratan tema; parlak oranj, pembe, floresan sarı, yeşil renklerini hem giyim hem aksesuarlarda başarıyla yansıtıyor. Bazen bir arada, bazen beyazlarla, bazen çizgilerle takımlanan floresan, tüm tasarımlara keyifli bir dokunuş katıyor. Floresan renklerin bej ve grilerle birlikteliği ise biraz daha dingin bir look ve renklerin el boyaması fırça darbeleriyle jeanleri hareketlendirmesi sanatsal bir dokunuşu simgeliyor. Canlı renklerdeki püsküller, kordonet detaylar, payetler yerinde duramayan bir coşkuyu yansıtıyor. Floresan tonların, doğanın yeşillerini, güneşin sarılarını, denizin mavilerini degradeler halinde gece kıyafetlerine taşıması sımsıcak yaz akşamlarını bizlere şimdiden hissettiriyor.

Renklerin Orkestrası: Color Invasion

Temada, şehir giyiminde ceket pantolon takımlardan, elbise, etek, gömleklere kadar her şey rengarenk... Tüm takımlar renkli lastik ayakkabı veya erkek ayakkabı veya sabolarla rahatça giyilebiliyor. İnce, dökümlü ve akıcı kumaşlar; göz alıcı ve yine koleksiyonla bütünü yakalayan aksesuarlarla tamamlanıyor. Beyaz ve siyah koleksiyonda renklerin ahenkli dansına solo yaparak bir adım geride izliyor. İnci detaylar, şeffaf aksesuarlar, uçuşan püsküller ve tüllerle ılık rüzgarlarda ‘cool’ bir silueti yansıtıyor.

Doğanın En Saf Hali: Natural Chic

Koleksiyon, çizgilerin, geometrik emprimelerle, etnik aksesuarlarla bütünleştiği çapraz takımlamalardan oluşan güçlü bir silueti yansıtıyor. Doğallığın ön plana çıktığı koleksiyonda hem tasarımlarda sadelik hem malzemedeki doğala dönüş özgünlük yaratıyor. Ayakkabı ve çantalarda, hatta aksesuarlarda bile doğal ipler, keten, kabuklar kullanılıyor. Bu özgün look; siyah, beyaz, taba ve pastellerin yanı sıra güçlü, doğal taş renklere sahne oluyor.

Az Çoktur: Lux Minimalism

Bu temada lüksün son noktası olan minimalist şıklık, zamansız bir siluet olarak karşımızda! Canlı kırmızıların grilerle, somonların lacivertlerle, pudralar bej ve açık sarıların vizonlarla buluşması ve elbette hepsinin beyazlarla olan muhteşem uyumu bize sahip olduğumuz azın değerini bir kez daha hatırlatıyor. Bu yaz canlı renkler bu temada da bir yenilik olarak karşımızda. Zincir detayların, ayakkabı çanta ve aksesuarlardaki ışıltısı, mat payetlerle noktalanıyor.

Golden Sunset

Altın rengiyle batan güneşin beyaz kumsallardaki yansımasının modaya bir izdüşümü Golden Sunset. Gündüzün enerjisini günden geceye geçişte kullanan temada, gerçek altın yaprakların baskısıyla gerçekleşen kısa ve uzun elbiseler, bustier ve etekler kabartma efektlerle 3 boyutlu bir hikaye yaratıyor. Zincir ve payetlerle güçlenen siluet özgün Vakko Kadınının farkını bir daha kanıtlıyor. Ve 2019 Yaz Vakko Modasına altın bir imzayla noktayı koyuyor.

Her bir tasarımda dinamik ve şık Vakko kadınına hitap eden koleksiyon, sezonun en iddialı moda yorumlarından birini sunuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi