Konfor ve hareket özgürlüğü maksimuma çıktı - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top Ads

Daha fazla yazılar

logoblog

Konfor ve hareket özgürlüğü maksimuma çıktı

13 Mart 2019 Çarşamba
Doksanların Favorilerinden Biri İlkbahar/Yaz 2019 Sezonunda Modern Yorumuyla Dönüyor

Vintage parçalar aramak için internette dolaşma günleri geride kalacak. Efsanevi Levi’s® Engineered Jeans™ bu sezon modern gardıroplar için çağdaş bir yorumla geri dönüyor. Orijinal serinin stile odaklı, gelişmiş tasarım ögelerini ileriye taşıyan koleksiyon, bu sevilen giyim parçasını inovasyonlarla güncelleyerek yeniden sunuyor.

Levi’s® Engineered Jeans™ ilk kez 1999 yılında lanse edildiğinde sadece kalıbından dolayı değil ilerici stiliyle de büyük başarı kazandı ve o zamandan beri Levi’s® için bir nevi efsane haline geldi. Tasarım için ileriye dönük bir yaklaşım benimsenirken konfor ve hareket özgürlüğü maksimuma çıkarıldı.

İlkbahar/Yaz 2019 sezonunda sunulan yeni özel edisyon hala “teknik tasarım konseptini” esas alırken araştırmalardan ve modern stillerden etkileniyor. “Her iki sürümün temelinde aynı teknik tasarım ilkesi yatıyor. Levi’s® Engineered Jeans™ konseptini alıyor, geleceğin jean’lerini üretmenin nasıl olabileceğini görmek için 3D örgü ile denemeler yapıyoruz.”—Jonathan Cheung, Levi’s® Global Tasarım Kıdemli Başkan Yardımcısı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız