Header Ads

Sokak stili ve aktif giyimin trendleri

Önizleme
Reklam
Academia İlkbahar/Yaz 2019 Koleksiyonu, 2000’lerin feminen ve umursamaz tavrını, 80’lerin cesur ve dinamik detaylarıyla buluşturarak, farkındalığı yüksek kadınlar için taze bir yazın resmini çiziyor.

Koleksiyonda pop-art akımını en önemli temsilcisi Andy Warhol’dan ilham alan çiçek desenlerinden sızan canlı renkler ve gün batımı tonlarındaki soyut karalama desenler, yazın herşeyi güzelleştiren filtresine gönderme yapıyor. Çizgi desenler, jakar ve file örgü dokuları ise gölgede hissedilen ferahlama duygusunu bizlere yansıtıyor.

Koleksiyon genelinde yüzey ve dokulara yansıyan yaz hissi, modern ve yalın siluetlerle birleşerek Academia kadının vazgeçilmezi rahatlık ve işlevsellik kavramlarına gönderme yapıyor. Sokak stili ve aktif giyimin trendlerinden ilham alan dikişler ve lastik detayları, ürünlere kullanım kolaylığı sunuyor, maskülen kesimler ve akışkan silüetler ise feminenliği öne çıkarıyor.

Zamansız ve karma zevklerin birlikteliğini vurgulayan koleksiyonda nostaljik çiçek düğmeler, metal tokalar ve taş baskılı t-shirt grafikleri sürpriz detaylar olarak karşımıza çıkıyor.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Blogger tarafından desteklenmektedir.