Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Meltem Özbek Sonbahar/ Kış 2019 Koleksiyonu

Renklerin kendi enerjilerinden ilham alarak hazırlanan Meltem Özbek Sonbahar/ Kış 2019 koleksiyonu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsa...

Renklerin kendi enerjilerinden ilham alarak hazırlanan Meltem Özbek Sonbahar/ Kış 2019 koleksiyonu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında 21 Mart Perşembe günü saat 17:30’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşti.

19-22 Mart tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, Meltem Özbek #ColorEnergy Sonbahar/ Kış 2019 defilesi de takvimde yerini aldı. Renklerin kendi içsel enerjilerinden ilham alarak hazırlanan Meltem Özbek Sonbahar/ Kış 2019 koleksiyonu, iddialı ve zarif çizgilerinin yanı sıra, daha önce çok kullamadığı renk paletiyle de dikkat çekiyor. Baskılı yaprak desenlerinin, büzgülü detayların ve asimetrik dekoltelerin ön plana çıktığı koleksiyonda başrol hep renklerde!

Her rengin sahip olduğu içsel enerjiden yola çıkan ve renklerin bu kendine özgü duruşundan ilham alarak bir akış tasarlayan Meltem Özbek, Color Energy ismini verdiği Sonbahar/ Kış 2019 koleksiyonuyla feminen, neşeli ve özgür ruhlu kadınları temsil etmeye devam ediyor.

Yüksek enerji ve neşe kaynağı pembelerden dinginlik ve huzuru yansıtan mavi tonlarına; özgüven sahibi gold ve sarılardan cüretkar kırmızı ve güçlü siyaha kadar farklı bir renk seçkisi hazırlayan tasarımcı, daha önce koleksiyonlarında görmeye alışık olmadığımız bir paletle çıkıyor karşımıza.

Koreografisini Uğurhan Akdeniz’in, styling’ini Deniz Marşan’ın üstlendiği Meltem Özbek #ColorEnergy defilesinin saç tasarımını L’Oréal Professionnel ekibi, makyajını ise M.A.C’in profesyonel makyaj artistleri tarafından yapıldı. Koleksiyonu tamamlayan takılar ise Swarovski’ye ait.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi